Електронні ресурси

Електронні ресурси

26.12.2022
Завжди в пошуку: мистецтвознавцю Aнатолію Aдругу – 75
  30 грудня відзначає 75-річний ювілей мистецтвознавець, краєзнавець, кандидат мистецтвознавства, доцент Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка, активний читач і щирий друг Чернігівської ОУНБ імені В. Г. Короленка Анатолій Адруг. З цієї нагоди працівники відділу краєзнавства бібліотеки підготували книжково-інформаційну виставку "Завжди в пошуку: мистецтвознавцю Анатолію Адругу – 75".
Поділитись:
23.12.2022
Десяті Шрагівські читання у Чернігові
  23 грудня з нагоди 175-річчя від дня народження українського громадського і політичного діяча Іллі Шрага у Навчально-науковому інституті історії та соціогуманітарних наук імені О. М. Лазаревського Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка відбулися ювілейні Десяті Шрагівські читання.
Поділитись:
21.12.2022
Відкриття ювілейної виставки картин Чернігівського народного аматорського об'єднання художників "Деснянська палітра"
   Українці – незламні. Про це нагадують журналісти та блогери, пише світова і європейська преса, це звучить у кожній "воєнній" пісні й про це говоримо ми самі. Саме про це свідчить і нова виставка в Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка.
  21 грудня в читальній залі відбулося відкриття ювілейної виставки картин Чернігівського народного аматорського об'єднання художників "Деснянська палітра" до 40-річчя з часу заснування.
Поділитись:
19.12.2022
Краєзнавчий щорічник "Знаменні і пам'ятні дати Чернігівської області на 2023 рік"
  Днями побачив світ краєзнавчий щорічник "Знаменні і пам'ятні дати Чернігівської області на 2023 рік", який підготували працівники Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка.
  Мета посібника – популяризація інформації з актуальних питань життя області та відомостей про минулі покоління знаних земляків і відомих сучасників, забезпечення формування історичної пам'яті та допомога у патріотичному вихованні молоді.
Поділитись:
17.12.2022
Презентація книги Надії Яременко "Сутінки людських душ. Gluhonimi. Історія життя"
   17 грудня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася презентація книги Надії Яременко "Сутінки людських душ. Gluhonimi. Історія життя".
Поділитись:
29.11.2022
"Круглий стіл" "Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист"
  Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська інформаційна кампанія "16 днів проти насильства", яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Попри повномасштабну війну, розпочату РФ на території України 24 лютого 2022 року, проблема домашнього насильства не стає менш важливою. Війна, як і будь-яка екстремальна ситуація, лише загострює проблеми людей, які були й до цього. Зокрема, це стосується насильства в сім’ях. 
  29 листопада у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося засідання "круглого столу" на тему "Домашнє насильство в умовах війни: як отримати захист".
Поділитись:
28.11.2022
Панельна дискусія з польськими бібліотекарями "Як заохотити до читання"
  28 листопада Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка, Чернігівське обласне відділення УБА у партнерстві з Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st Warszawy на платформі ZOOM провели панельну дискусію "Як заохотити до читання".
Поділитись:
21.11.2022
Відкриття виставки світлин "Війна в очах дітей"
  21 листопада, в День Гідності та Свободи, в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулося відкриття виставки світлин спільного фотопроєкту бібліотеки та ОК "Північ" "Війна в очах дітей".
Поділитись:
18.11.2022
Презентація книги Світлани Шовкун "Золоті перлини народної творчості: Седнівські прислів’я та приказки"
  18 листопада в читальній залі Чернігівської ОУНБ імені В. Г. Короленка в межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація книги Світлани Шовкун "Золоті перлини народної творчості: Седнівські прислів’я та приказки", яка нещодавно побачила світ у чернігівському видавництві "Десна Поліграф".
Поділитись:
17.11.2022
"Світ ловив мене, та не спіймав" (відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди)
  Цьогоріч 3 грудня виповнюється 300 років від дня народження видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога Григорія Сковороди. Враховуючи важливість його постаті, Верховна Рада України прийняла постанову, де затверджено план заходів щодо відзначення на державному рівні 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди.
  З нагоди ювілейної дати працівники відділу документів із гуманітарних наук Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка створили книжкову виставку про життєвий і творчий шлях Григорія Сковороди та провели літературну годину для студентів-першокурсників Чернігівського професійного будівельного ліцею і держслужбовців філії державної установи "Центр пробації" в Чернігівській області.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється