Електронні ресурси

Електронні ресурси

11.04.2024
Як в Чернігівській області сприяють функціонуванню української мови
  В області триває реалізація Програми сприяння функціонуванню української мови як державної на 2023-2028 роки (далі – Програма). До розроблення програми долучився Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, Управління освіти і науки ОДА, обласні бібліотеки, музеї.
Поділитись:
11.04.2024
Презентація монографій, присвячених історії Батурина і Глухова
  11 квітня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах чергового засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація монографій, присвячених історії двох столиць часів Гетьманщини – Батурина і Глухова. Були представлені дослідження Юрія Ситого "Археологічні карти Національного історико-культурного заповідника "Гетьманська столиця" й наукова студія Юрія Коваленка "Історична топографія Глухова доби середньовіччя та ранньомодерного часу".
Поділитись:
09.04.2024
В обласній науковій бібліотеці побували італійські волонтери
  9 квітня до Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових завітали волонтери з Італії (місто Канту, провінція Комо), які прибули в Україну з черговим гуманітарним вантажем. Делегацію супроводжували перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш і очільниця громадської організації "Сяйво Сіверщини" Ірина Березинець.
Поділитись:
28.03.2024
Презентація книги "Красилівка" (упорядник Володимир Правило)
  Клуб "Краєзнавець" запрошує! 28 березня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація книги "Красилівка" (упорядник Володимир Правило).
Поділитись:
23.03.2024
"Не випалить душі…": поетична творчість Ліни Ланської
   23 березня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції "Національний тиждень читання. Тиждень поезії" відбулася творча зустріч з поетесою, громадською діячкою, лікаркою за фахом Ліною Ланською.
Поділитись:
22.03.2024
Творчість об'єднає світ: зустріч творчої інтелігенції України та Бельгії
  У сучасному світі, де глобалізація сприяє швидкому обміну ідеями й культурними цінностями, зустрічі між творчими інтелігентами з різних країн стають надзвичайно важливими. Вони сприяють обміну думками, збагаченню культурного досвіду і розвитку взаєморозуміння. Одна з таких зустрічей (в онлайн-форматі) відбулася 22 березня. Захід "Творчість об'єднає світ" згуртував представників творчої інтелігенції з України та Бельгії. Авторка ідеї – завідувачка відділу документів із гуманітарних наук Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових Наталія Утиро. Щиро дякуємо за співпрацю бібліотеці міста Льєж (Бельгія)!
Поділитись:
19.03.2024
Всеукраїнський проєкт "Вільні читають українською!"
  З нагоди відзначення 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка стартує Всеукраїнський проєкт "Вільні читають українською!". Його мета – збір книжок для поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях і гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської воєнної агресії.
  Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових долучається до проєкту та оголошує збір українськомовних книжок для Сумської області.
  Книжки можна приносити на рецепцію бібліотеки (сервісний центр).
Поділитись:
15.03.2024
Книжкові подарунки від Українського ПЕН!
  15 березня до Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових завітали представники Українського ПЕН з чудовими книжковими подарунками! Це, зокрема, сучасна художня зарубіжна література, дитяча література, книги з саморозвитку, мемуари й багато іншого.
Поділитись:
05.03.2024
Вручення обласної літературно-мистецької премії імені Леоніда Глібова
  5 березня клуб "Краєзнавець" Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових запросив на урочистості з нагоди вручення літературно-мистецької премії імені Леоніда Глібова цьогорічним лауреатам. Премія заснована громадським об'єднанням Літературна спілка "Чернігів" і редколегією журналу "Літературний Чернігів" та вручається у бібліотеці з 2002 року.
Поділитись:
27.02.2024
Бібліотечна зустріч "Лише мумія страждає мовчки"
27 лютого у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" з нагоди 100-річчя відкриття седнівських муміфікованих поховань відбулася бібліотечна зустріч "Лише мумія страждає мовчки".
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється