Новинки книжкового Всесвіту

Новинки книжкового Всесвіту

01.10.2020
317

 "Новинки книжкового Всесвіту" – віртуальна виставка-анонс найцікавішої вересневої літератури, яку отримав відділ документів із гуманітарних наук. На виставці представлені сучасні, пізнавальні книжки різної тематики: медицини, психології, політики як закордонних, так і вітчизняних авторів.
  Виставка розрахована на широкий загал читачів.

616
Б 24
  Баранова А. Коронавірус: інструкція з виживання / Анча Баранова ; пер. з рос. Ірина Гнатковська. – Київ : Наш формат, 2020. – 142 с.

  Докторка біологічних наук Анча Баранова дає відповіді на найактуальніші запитання максимально доступною мовою. Цю книжку мусить прочитати кожен, хто турбується про себе і близьких, і віримо, що вона може стати справжнім практичним посібником у кожній сім'ї.


159.9
Б 86
  Бочелюк В. Й. Геронтопсихологія : навч. посіб. для вищ. навч. закл. / В. Й. Бочелюк. – Київ : КНТ, 2020. – 435 с.

  Проаналізовано сучасний стан геронтопсихології в системі наукових знань, окреслено об'єкт, предмет, завдання, методи дослідження й методологію, також розглянута історія її розвитку. Розкриваються проблеми геронтопсихології у вченнях класиків та сучасників психологічної науки.


159.9
В 17
  Вандеркам Л. Я знаю, як їй все вдається = I know how does it : тайм-менеджмент успішних жінок / Лора Вандеркам ; пер. з англ. Альона Кухар. – Київ : #Книголав, 2018. – 430 с. : табл.

  Цінні поради від авторки, матері п'ятьох дітей, успішної журналістки, мотиваційної спікерки, допоможуть Вам повноцінно жити своїм життям.


159.9
Г 74
  Ґоулман Д. Емоційний інтелект лідера / Деніел Ґоулман, Річард Бояціс, Енні Маккі ; пер. з англ. Валерія Глінка. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2020. – 287 с. : іл.

  Автори на основі наукових досліджень і досвіду дають практичні поради про те, як бути ефективним лідером.


159.9
Г 77
  Грант-Галворсон Г. Успішні. Як ми досягаємо мети / Гайді Ґрант-Галворсон ; з передм. Керол Двек ; пер. з англ. Ірина Павленко. – Київ : Наш формат, 2019. – 255 c.

  Інoдi цiль нe випpaвдoвує зacoби, нaдзуcилля нe пpивoдять дo уcпixу й нaвiть нaйчiткiшi плaни пpoвaлюютьcя. Ця пpaця, як cтвepджує aвтopкa, – цe її cпpoбa пpocтoю мoвoю пoдaти iнфopмaцiю з нaукoвиx жуpнaлiв i пociбникiв, щoб цi дaнi мoжнa булo зacтocoвувaти нa пpaктиці.


796.3
Г 86
  Ґровер Т. Безжальні: від хорошого до нестримного / Тім Ґровер і Шеррі Лессер Венк ; [пер. з англ. С. Качмара]. – Київ : Yakaboo Publishing, 2020. – 204 с.

  Легендарний баскетбольний тренер Тім Гровер ділиться своїми думками про те, що потрібно для фізичного і розумового домінування, як досягати всього, чого бажаєте, як підвищити свою планку досконалості, вийти за межі того, що вже знаєте, за межі того, чому навчали вас інші і змінити своє життя.


316.3
Г 91
  Грушевський М. С. Початки громадянства (генетична соціологія) / М. Грушевський. – Репр. вид. – Київ : Центр учбової літератури, 2020. – 328 с.

  Книга, як головна соціологічна праця в доповненому і переробленому вигляді містить у собі виклади, які читав Михайло Грушевський зимою 1920–1921 рр. в Українському Соціологічному Інституті.


159.9
Д 42
  Джонсон С. Хто взяв мій сир? : дивовижний спосіб упоратися зі змінами / Спенсер Джонсон ; пер. з англ. Олександра Асташова. – Київ : Наш формат, 2018. – 71 с. : іл.

  Книжка Спенсера Джонсона вчить дивитися на світ без страху і боязні до змін, а навпаки бачити в цьому нові перспективи.


94(477)
Є 63
  Єнсен А. Мазепа. Історичні картини / Альфред Єнсен ; [пер. зі швед. Н. Р. Іваничук]. – Харків : Фоліо, 2020. – 181 с. : фот.

  Монографія про українського гетьмана, написана автором у 1912 р., це внесок як для українців, так і для шведів. Він познайомив детальніше шведське суспільство з гетьманом І. Мазепою, Полтавською битвою і взагалі з Україною, а ми можемо пишатися тим, що за кордоном знають більше про Україну та події тих часів.


94(477)
Т 14
  Таїрова-Яковлева Т. Г. Коліївщина: великі ілюзії / Тетяна Таїрова-Яковлева ; пер. з рос. Тетяни Кришталовської. – Київ : Кліо, 2019. – 255 с. : іл., табл.

  У книжці на основі широкого архівного матеріалу, зроблено спробу переосмислити події, які відбувалися на Правобережній Україні в середині XVIII століття і зрештою спричинилися до Коліївщини (повстання гайдамаків у 1768 році), спровокували російсько-турецьку війну, поділ Речі Посполитої та переділ політичної карти Європи. Після цього відбулася ліквідація Запорозької Січі й автономії Українського гетьманства.


94(477)
Я 49
  Якубова Л. Д. Євразійський розлам. Україна в добу гібридних викликів / Лариса Якубова. – 2-ге вид., перероб. – Київ : Кліо, 2020.

  Українська криза перетворилася на потужний важіль трансформації сучасного світу навіть попри те, що більшість геополітичних важковаговиків досі сприймають її з великою часткою скептицизму. Євразійський геополітичний простір перебуває у процесі масштабної трансформації, що докорінним чином змінить усіх учасників.


796.5
Я 51
  Яловчак Т. Підкори свій Еверест. Як поразку перетворити на перемогу / Тетяна Яловчак. – Київ : Наш формат, 2020. – 142 с. : фот.

  Тетяна Яловчак – рекордсменка України, яка підкорила сім найвищих світових вершин і переплила Босфор. "Я не кличу вас у гори, я закликаю визначати масштабні цілі, – такі як Еверест, – і досягати своїх вершин!" – девіз Тетяни, що надихає десятки тисяч людей досягати своєї мети.


Підготувала Любов Семенюк,
бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук

Повернутись
Поділитись: