Щиро дякуємо...

МЕЛЬНИК Віктор Петрович

подаровано в 2018 році:

Slovo_domu_tvoho

  Біблія – це джерело... Водограй її живлющої води, – говорить Григорій Сковорода, – схожий на струмінь кита, що випускає з ніздрів потаємну воду нетлінності, бо ж дух в серці людини – глибока вода, і розумна людина її вичерпує.
  Світські книги, безсумнівно, наповнені великою користю та красою. Коли б вони спитали Біблію, чому перед нею вони й дещиці тієї слави не мають і нащо їй створюють вівтарі та храми? "Сама не відаю, – відповіла б вона. – Я складена з тих-таки слів і речень, що й ви, і навіть ще з гірших та більш варварських. Але в безсмаковитих моїх водах, як у дзеркалі, чудово сяє невидиме, проте світле, око Боже, без якого ваша користь порожня, а краса мертва"...
  Можливо, прочитавши цю книгу, читач захоче ще раз, в котре, заглянути в Біблію і знайде щось таке, чого він раніше не помічав.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано три примірника книги.

Alternatyvna_ekonomika

  Альтернативна економіка – це така економіка, тобто економічна діяльність, яка має лише дружні стосунки з навколишнім середовищем. Людство впритул наблизилося до тієї межі, коли ігнорування проблемами екології стає загрозою існуванню земної цивілізації.
  Розглядаються фізичні, хімічні і біологічні властивості елементів довкілля, різні напрямки господарської діяльності людини, які не мають негативного впливу на навколишнє середовище або зменшують свою згубну дію. Перш за все це стосується енергетики, базових галузей економіки, сільського господарства, туризму, переробки відходів та багато іншого. Розглядаються основні напрямки екологізації господарської діяльності, способи і технології зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.
  Книга призначається як навчальний посібник для студентів молодших курсів різних технічних спеціальностей, школярів, а також може бути корисною для широкого загалу читачів.

  Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка подаровано три примірника книги.

© НВП "Армпроект", 2002-2018