Відділ наукової інформації та бібліографії

Новини

11.02.2024
81
Нове довідкове видання з педагогіки – бібліографічний покажчик "Інклюзивна освіта в загальноосвітніх навчальних закладах"

  Інклюзивна освіта – це концепція, що позначає практику включення всіх дітей, незалежно від їхніх здібностей, соціального статусу, етнічної приналежності, фізичних або психічних особливостей, до загальноосвітніх закладів. Один із ключових аспектів інклюзивної освіти – створення підтримуючого та адаптивного освітнього середовища, в якому діти можуть розкривати свій потенціал, навчатися та розвиватися. І тут обов'язково потрібна підтримка вчителя, спеціалістів у галузі освіти, наявність спеціальних матеріалів і технологій, доступ до допоміжних засобів та послуг, а також партнерство з батьками та громадськістю.

Докладніше
Поділитись:
11.01.2024
87
Екскурсія для учнів сьомого класу приватного закладу освіти "МудрАнгелики"

  11 січня головний бібліограф Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових Оксана Плаунова провела екскурсію для учнів сьомого класу приватного закладу освіти "МудрАнгелики". Діти ознайомилися з історією бібліотеки, історією будівлі, де розташована книгозбірня, переглянули виставки картин і світлин. Також екскурсанти були приємно здивовані великою кількістю книжок та послуг, які наш заклад надає своїм користувачам. У всіх залишилися гарні враження від бібліотеки.

Докладніше
Поділитись:
09.01.2024
135
Нове довідкове видання – бібліографічний покажчик "Туристичними шляхами Чернігова"

  Серед міст України Чернігів посідає особливе місце. В Україні навряд чи знайдеться інше місто, за винятком Києва, яке могло би "позмагатися" за кількістю пам'яток архітектури, культури, мистецтва, археології з Черніговом – одним із найдавніших міст Європи. На території Чернігова налічується 32 пам'ятки археології, 97 – історії, 17 – монументального мистецтва, 68 – архітектури і містобудування.
  Щоб ознайомити читача з туристичними об'єктами міста, фахівці Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових підготували бібліографічний покажчик "Туристичними шляхами Чернігова".

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється