07.12.2017
982

  7 грудня в Центрі правової інформації у звʼязку з "пенсійною реформою", яка набула чинності з 11 жовтня 2017 року, пройшло засідання круглого столу "Пенсійна реформа – 2017: закон прийнято". В обговоренні взяли участь: заступник начальника Чернігівського обʼєднаного управління Пенсійного фонду України Людмила Миколаївна Желай, спеціаліст Головного управління юстиції в Чернігівській області Світлана Джола.
  Людмила Миколаївна Желай ознайомила присутніх з роботою Чернігівського обʼєднаного управління Пенсійного фонду України, перерахунками пенсій, змінами в пенсійному законодавстві.
  Обговорювались питання, які найбільше хвилюють суспільство: перерахунок пенсій, пенсійне забезпечення державних службовців, пенсії дітям війни, в якому випадку проводиться перерахунок пенсії пенсіонерам, що працюють тощо. На всі запитання Людмила Желай надала вичерпні та компетентні відповіді.
  У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО!" Світлана Джола представила виставку-огляд юридичної літератури та ліфлетів Мінʼюсту.
  Після обговорення всі охочі мали змогу індивідуально поспілкуватися зі спеціалістами.
  До послуг читачів працівники відділу оформили викладку літератури "Пенсійна реформа – веління часу", на якій представлено Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", а також публікації з періодичних видань.

10 грудня міжнародна спільнота відзначає знаменну подію в історії людської цивілізації – прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини. Цим документом започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини, набуття ними універсального характеру. Саме цей день щорічно відзначається у всьому світі як Міжнародний день захисту прав людини.
  Указом Президента України від 08.12.2008 року № 1149 започатковано Всеукраїнський тиждень права щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини.
  У рамках Всеукраїнського тижня права Центр правової інформації, що діє при відділі документів із гуманітарних наук, для користувачів бібліотеки організовує книжково-ілюстративні виставки; виставки нових періодичних видань; покази фільмів про права людини; інформаційні повідомлення; юридичні консультації; круглі столи та ін.

 result_IMG_3705 result_IMG_3712 result_IMG_3720  
 result_IMG_3721  result_IMG_3723  result_IMG_3732
 result_IMG_3733  result_IMG_3811  result_IMG_3686
Повернутись
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється