Воїни 1-ї танкової бригади подякували бібліотекаркам

Воїни 1-ї танкової бригади подякували бібліотекаркам

09.12.2022
350
  Нещодавно Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка спільно з волонтерами започаткували акцію "Мандрівна бібліотека" в межах Всеукраїнської акції "Бібліотека українського воїна". Мета цієї ініціативи – збір та передача книг нашим захисникам, чернігівським воїнам.
  Працівниці бібліотеки зібрали книжки й через волонтерів передали їх за призначенням. На кожному подарованому примірнику було зроблено теплі та щирі надписи-побажання. А до тепла – ще трішки тепла. Разом із книжками до наших захисників поїхали також теплі шкарпетки.
  Добро зазвичай повертається сторицею. Так сталося і цього разу. Воїни 1-ї танкової бригади настільки зраділи подарункам, що в польових умовах сфотографувалися з подарованими книжками. А особливо зворушили хоробрих бійців повідомлення від дівчат-бібліотекарок, за які хлопці дякували найперше.
  А ми у свою чергу дякуємо танкістам за те, що вони надійним щитом стояли на захисті Чернігова, за визволення нашого міста від російських зайд. І щиро зичимо всім нашим воїнам, щоб якнайшвидше настала Перемога і книжки вони читали вдома, в колі своїх сімей.
  Виявляється, книжка – це теж зброя, що надихає, підтримує, відвертає від похмурих думок.
  Акція триває. Запрошуємо всіх охочих долучатися. До "Мандрівної бібліотеки" можна передати свої книжки чи придбати з цією метою нові. Цікавими будуть мотивувальні, патріотичні твори сучасних українських і зарубіжних авторів, класиків. Українські захисники дуже радіють щирим листам. Зробіть надпис-побажання на подарованому примірнику чи напишіть листа і вкладіть його у книжку.
  Книги можна приносити у бібліотеку з 9.30 до 18.00 з понеділка до п'ятниці, в суботу – з 10.00 до 18.00. Неділя – вихідний.
 
Повернутись
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється