Новини бібліотеки

Новини

15.07.2024
72
Краплинки з келиха мудрості

  У філії "Медична бібліотека" Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових працює книжкова виставка "Краплинки з келиха мудрості". На ній представлені книги й періодичні видання, присвячені різноманітним альтернативним способам лікування та оздоровлення організму: нетрадиційній медицині, лікарським рослинам, використанню масажу, йоги, підтримці здорового імунітету, лікувальній фізкультурі та іншим способам зробити життя людини здоровим і продуктивним.

Докладніше
Поділитись:
03.07.2024
122
3 липня – Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів

  Працівниці Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових на чолі з директором – паном Юрієм Соболем – долучилися до екологічного флешмобу "Екологія в дії: пакетам торба!". Бібліотекарі мали на меті звернути увагу на проблему забруднення навколишнього середовища поліетиленовими відходами та спонукати до впровадження екологічності у повсякденному житті.

Докладніше
Поділитись:
03.07.2024
98
Про ризики, пов'язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни

  3 липня до Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових завітали фахівці Центру протимінної діяльності і провели для працівників бібліотеки заняття з теми "Інформування населення про ризики, пов'язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни".
  Пані Юлія та пан Василь нагадали про те, які саме предмети (іноді навіть цілком безневинні на перший погляд) можуть таїти в собі небезпеку, чому потрібно остерігатися нерозірваних бомб, гранат, частин БПЛА, ракет, боєприпасів до стрілецької зброї.

Докладніше
Поділитись:
24.06.2024
195
Кримськотатарська література – тепер в обласній науковій бібліотеці

  У межах співпраці Представництва Президента в Криму/Офісу Кримської Платформи та Кримського дому з культурно-освітніми закладами, яка триває з метою актуалізації традицій та культури Криму, фонд Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових поповнився новими виданнями. Щиро дякуємо!
  Усіх, кого цікавить історія кримськотатарського народу, запрошуємо до бібліотеки. Подаровані книги з'являться на наших полицях незабаром.

Докладніше
Поділитись:
04.06.2024
126
Олександер Шугай – Чернігівській обласній науковій бібліотеці

  Фонд Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових поповнився двома книгами відомого українського письменника Олександра Шугая. Щиро дякуємо панові Олександру за подарунок!

Докладніше
Поділитись:
03.06.2024
180
"Неба звітрене бароко" Володимира Невесенка

  У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових – чудове книжкове поповнення! Наш фонд збагатився двома примірниками нової збірки талановитого й напрочуд щирого у своїй творчості поета із Сум Володимира Невесенка "Неба звітрене бароко". Щиро дякуємо, пане Володимире! Вашу першу книжку – "Від смеркання до війни", що народилася 2022 року, ми вже маємо. Тепер буде і друга.

Докладніше
Поділитись:
31.05.2024
145
Оновлення книжкового фонду Чернігівської обласної наукової бібліотеки

  У рамках Програми сприяння функціонуванню української мови як державної в Чернігівській області на 2023-2028 роки Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені Софії та Олександра Русових отримала 380 нових книг, придбаних за виділені кошти в українських видавництвах.

Докладніше
Поділитись:
17.05.2024
170
Фотокнига "Національна гвардія України"

  У Всесвітній день вишиванки фонд Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових поповнився новою книгою.
  "Національна гвардія України" у фотографіях – образотворче двомовне видання (українською та англійською мовами). Про те, щоб воно побачило світ, подбав відділ інформації та комунікації ІВЦ НГУ. Фотокнигу видано цьогоріч у Києві. Вона візуалізує діяльність і реформи, здобутки і втрати, емоції і символи, те, чим живе сучасна Нацгвардія в умовах протидії російській агресії.

Докладніше
Поділитись:
16.05.2024
180
Всесвітній день вишиванки – 2024

  Чарівні працівниці Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових за доброю традицією влаштували флешмоб з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.
  Усіх зі святом! Здоров'я, сонячного неба і Перемоги!

Докладніше
Поділитись:
15.05.2024
193
Володар дум та сподівань народу

  Уперше Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відкрила двері до фонду рідкісних і цінних видань відділу зберігання для своїх відвідувачів. 15 травня у читальному залі бібліотеки відбулася озвучена виставка для студентів філологічного факультету НУ "Чернігівський колегіум" ім. Т. Г. Шевченка та всіх охочих, приурочена до дня перепоховання Тараса Шевченка в Україні 22 травня.

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється