Новини бібліотеки

Новини

29.02.2024
56
Акція дарування книг: підбиваємо підсумки, або Від Гарвардського "Букваря" до газет минулого століття

  З 14 до 29 лютого у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових тривала акція, приурочена до Міжнародного дня дарування книг. Упродовж цього часу бібліотеці було подаровано близько ста різнопланових видань.
  Наразі акцію завершено. Настав час подякувати дарувальникам і розповісти про них, що ми із задоволенням робимо.

Докладніше
Поділитись:
23.02.2024
79
Від повномасштабного вторгнення росії в Україну до сьогодення

  Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових долучається до ініціативи Українського інституту книги  та дипломатичної служби Європейського Союзу EEAS щодо протидії російській пропаганді. У ці пам’ятні дні ділимося своєю історією про те, як повномасштабна війна Росії проти України вплинула на нашу діяльність.

Докладніше
Поділитись:
22.02.2024
64
Книги від Купикнига

  У видавництва "Ранок" є власний символ до Міжнародного дня дарування книг – маленький Купикниг.
  Видавництво запросило бібліотеки взяти участь у святковій вікторині та відгадати, які книжки приготував Купикниг для їх малениких відвідувачів. Серед всіх учасників вікторини, хто дав правильні відповіді на всі запитання, видавництво рандомно розіграло 10 наборів книг – новинок видавництва, і дитячий куточок "Почитайко", який працює на абонементі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, для наймолодших читачів та читачок поповнився новенькими фантастичними, вусатими, детективними та магічними історіями.

Докладніше
Поділитись:
17.02.2024
68
Подяка від ГО "Вікімедіа Україна"

Знову маємо приємність. Нашу роботу відзначено. Дякуємо ГО "Вікімедіа Україна".

Докладніше
Поділитись:
10.02.2024
92
Презентація книги Надії Яременко "На рубежі століть. Війна"

  10 лютого в читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація книги Надії Яременко "На рубежі століть. Війна". Це продовження першого прозового твору авторки "Сутінки людських душ. Cluhonimi". Перше видання отримало позитивні відгуки читачів, знайшло своїх прихильників, а також посіло друге місце в обласному конкурсі на кращу книгу в номінації "Проза". Це надихнуло авторку продовжити розповідь про долі своїх героїв.

Докладніше
Поділитись:
01.02.2024
83
Ми живемо, рятуємо, перемагаємо

  З 1 лютого у філії "Медична бібліотека" Чернігівcької ОУНБ імені Софії та Олександра Русових працює книжкова виставка "Ми живемо, рятуємо, перемагаємо", присвячена Всесвітньому дню боротьби проти раку, який відзначають щороку 4 лютого.

Докладніше
Поділитись:
15.01.2024
122
Принципи безпеки під час збройного конфлікту

  У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася інформаційно-роз'яснювальна зустріч для працівників бібліотеки на тему "Принципи безпеки під час збройного конфлікту".
  Представники міжнародної гуманітарної організації "Представництво The Halo Trust в Україні", яка займається розмінуванням, розповіли, що робити людині, яка побачила чи знайшла підозрілий або схожий на боєприпас предмет. Також учасники зустрічі дізналися, як розрізняти небезпечні території, як діяти, побачивши офіційні або неофіційні попереджувальні знаки чи зайшовши на небезпечну територію.

Докладніше
Поділитись:
11.01.2024
11
Подяка від Українського інституту книги

  Для нас зовсім неочікувано, але приємно було отримати подяку від Українського інституту книги. Ми щиро раді, що наша робота отримала таку оцінку.

Докладніше
Поділитись:
09.01.2024
172
Програму поповнення бібліотечних фондів – 2023 завершено

  Наприкінці 2023 року до Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових приїхало пів тисячі українськомовних книжок у межах реалізації Програми сприяння функціонуванню української мови як державної в Чернігівській області на 2023–2028 роки.
  Серед другого "траншу" новинок переважає художня література. Також є науково-популярна (з питань психології, ментального здоров'я, спілкування з дітьми, побудови гармонійних стосунків між подружжям тощо), видання мистецького спрямування… Особливе місце за актуальністю і значущістю посідають книги, в яких звучить тема війни.

Докладніше
Поділитись:
04.01.2024
152
Нові дитячі книжки від Посольства Франції – для обласної наукової бібліотеки

  Новий рік щойно розпочався, а у фонді Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових – чергове поповнення! Нові яскраві й цікаві книжки надійшли до нашої бібліотеки в межах другого етапу спільного проєкту культурного відділу Посольства Франції в Україні й Міністерства культури та інформаційної політики України. Замовлення профінансоване Французьким інститутом в Україні.
  Щиро дякуємо за чудовий подарунок!

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється