Новини бібліотеки

Новини

29.12.2023
220
В обласній науковій бібліотеці – нова покрівля. Щиро дякуємо всім причетним!

  Завершується 2023 рік. Для Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових він видався хоч і непростим, але цікавим та багатим на нові здобутки.
  Серед приємностей, які чекали на книгозбірню цього року, – ремонтні роботи, зокрема оновлення покрівлі.
  А почалося все з не дуже приємної (якщо точно – з дуже неприємної) події – повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Докладніше
Поділитись:
25.12.2023
194
"БібліоРіздво": ми долучилися!

  Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових долучилася до ідеї "БібліоРіздво", започаткованої цьогоріч Національною бібліотекою України імені Ярослава Мудрого.
  До вашої уваги – відеоролик про життя нашої книгозбірні упродовж 2023 року.

Докладніше
Поділитись:
25.12.2023
166
"Медіапедагогіка": обласній науковій бібліотеці – під ялинку

  Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових подаровано десять примірників навчального посібника "Медіапедагогіка". Щиро дякуємо Академії української преси й Центру вільної преси!

Докладніше
Поділитись:
24.12.2023
169
Медична бібліотека: нові надходження

  У філії "Медична бібліотека" Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових працює книжкова виставка "Нові надходження". На ній представлені новинки літератури, отримані у 2023 році за Програмою сприяння функціонуванню української мови як державної в Чернігівській області на 2023–2028 роки.
  Крім того філія отримала від редакцій спеціалізовані фахові журнали, які теж представлені на виставці.

Докладніше
Поділитись:
21.12.2023
232
Збірник "Майстриня із Седнева": подарунок для бібліотек області

  Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових отримала 55 примірників ошатно виданого збірника "Майстриня із Седнева", який містить інформацію про творчий доробок Зінаїди Лук'яненко – почесної громадянки Седнева, сестри українського політичного та громадського діяча, дипломата, письменника, юриста і радянського дисидента, учасника національного визвольного руху, борця за незалежність України у XX сторіччі Левка Лук'яненка.
  Такий чудовий подарунок нам зробив історик і краєзнавець, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, давній добрий друг нашої бібліотеки Андрій Курданов, за що ми щиро дякуємо!

Докладніше
Поділитись:
19.12.2023
202
Книжковий подарунок від Олександра Савчука та спільноти Поступ-14

  У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових – передріздвяне книжкове поповнення. До нас приїхали чотири книги з Харкова, які надіслав видавець Олександр Савчук. Вони побачили світ за cприяння спільноти Поступ-14 – небайдужих людей, які потурбувалися про видання книг зокрема для того, щоб передати їх до найбільших бібліотек України, серед яких – і наша.

Докладніше
Поділитись:
14.12.2023
265
Мистецький конкурс і нові книжки для бібліотек Чернігівщини

  Завершилося надходження до Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових творів українських авторів, виданих за кошти державного бюджету за результатами мистецького конкурсу культурно-мистецьких проєктів, спрямованих на випуск книжкової продукції у 2023 році.

Докладніше
Поділитись:
11.12.2023
223
"Монастирі давнього Галича – духовні обереги української нації": Чернігівщині – від Івано-Франківщини

  У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових чудове книжкове поповнення – монографічне видання професора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Миколи Кугутяка "Монастирі давнього Галича – духовні обереги української нації". Щиро дякуємо голові Івано-Франківської обласної ради Олександру Сичу, за сприяння якого ця книга надійшла до нашої бібліотеки. Колектив пишається тим, що матимемо у своїх фондах таке цінне видання, привабливе у всіх сенсах: і шляхетним виглядом, і глибоким змістом! Припускаємо, що ця книга єдина на всю Чернігівщину, і то для нас велика честь.

Докладніше
Поділитись:
06.12.2023
444
"Суча дочка" Валентини Мастєрової: тепер – в аудіоформаті

  У фонді аудійованих творів письменників Чернігівщини – поповнення! Озвучено книгу нашої талановитої землячки, справжньої майстрині художнього слова Валентини Мастєрової "Суча дочка". Аудіозапис розділено на вісім частин і розміщено на ютуб-каналі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових.
  Запис здійснено у межах Програми сприяння функціонуванню української мови як державної в Чернігівській області на 2023–2028 роки.
  Виробництво: Філія акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Чернігівська регіональна дирекція".

Докладніше
Поділитись:
03.12.2023
243
Ноутбуки з Норвегії для обласної наукової бібліотеки

  3 грудня до Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових завітали представники благодійного фонду NorseAid (Україна – Норвегія). Делегацію очолював пан Ерік Хелгеспласс. Гостей супроводжував громадський діяч Михайло Брижко.

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється