ІЦ "Вікно в Америку"

Новини

20.12.2023
111
"Вікно в Америку": підсумки грудня

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових продовжує співпрацю з консультативним центром EducationUSA. У грудні 2023 року всі зацікавлені у навчанні в США змогли долучитися до таких онлайн-заходів: "Освіта у США: Аляска, Гаваї, заморські території США", "Освіта у США: Північ (Орегон, Вашингтон, Айдахо)", "Освіта у США: Середній Захід (Міссурі, Канзас, Оклахома)" "Освіта у США: Техас, Нью-Мексико".

Докладніше
Поділитись:
16.12.2023
168
Семінар "Відновлюємо себе, відбудуємо Україну"

  14–16 грудня у Києві відбувся семінар "Відновлюємо себе, відбудуємо Україну" для мережі American Spaces в Україні. Чернігівську ОУНБ імені Софії та Олександра Русових представляли директор бібліотеки Юрій Соболь та бібліотекар відділу документів іноземними мовами, координатор ресурсно-інформаційного центру "Вікно в Америку" Вероніка Прокопенко.

Докладніше
Поділитись:
25.11.2023
137
"Вікно в Америку": підсумки листопада

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових продовжує співпрацю з консультативним центром EducationUSA. У листопаді 2023 року всі зацікавлені у навчанні в США змогли долучитися до таких онлайн-заходів: "Освіта у США: Каліфорнія, Нью-Йорк, Коннектикут", "Освіта у США: Південь", "Як профінансувати свою освіту у США?" "Програми обміну для українських студентів".

Докладніше
Поділитись:
25.10.2023
196
"Вікно в Америку": підсумки жовтня

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових продовжує співпрацю з консультативним центром EducationUSA. У жовтні 2023 року всі зацікавлені у навчанні в США змогли долучитися до таких онлайн-заходів: "Платформа Common Application", "Платформа CSS", "Складання конкурентної заявки на освітні та дослідницькі програми" "Можливості навчання у США".

Докладніше
Поділитись:
25.09.2023
170
"Вікно в Америку": підсумки вересня

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових продовжує співпрацю з консультативним центром EducationUSA. У вересні 2023 року всі зацікавлені у навчанні в США змогли долучитися до таких онлайн-заходів: "Competitive College Club", "5 кроків до вищої освіти у США", "Стандартизовані тести для ВНЗ США" "Як профінансувати свою освіту у США".

Докладніше
Поділитись:
07.06.2023
259
"Вікно в Америку": підсумки травня

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка продовжує співпрацю з консультативним центром EducationUSA. У березні 2023 року всі зацікавлені у навчанні в США змогли долучитися до таких онлайн-заходів: "Програми обміну для українських студентів у США", "Освіта у США: Північ (Орегон, Вашингтон, Айдахо", "Освіта у США: Аляска, Гаваї, заморські території США" "Стандартизовані тести для ВНЗ США".

Докладніше
Поділитись:
30.04.2023
222
"Вікно в Америку": підсумки квітня

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка продовжує співпрацю з консультативним центром EducationUSA. У квітні 2023 року всі зацікавлені у навчанні в США змогли долучитися до таких онлайн-заходів: "5 кроків до вищої освіти у США", "Освіта у США: Каліфорнія, Нью-Йорк, Коннектикут", "Освіта у США: Середній Захід" та "Освіта у США: Південь".

Докладніше
Поділитись:
29.03.2023
271
"Вікно в Америку": підсумки березня

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ продовжує співпрацю з консультативним центром EducationUSA. У березні 2023 року всі зацікавлені у навчанні в США змогли долучитися до таких онлайн-заходів: "Стандартизовані тести для ВНЗ США", "Платформа Common Application", "Платформа CSS Profile" та "Освіта у США: Південь (Техас, Луїзіана, Флорида)".

Докладніше
Поділитись:
28.02.2023
252
"Вікно в Америку": підсумки лютого

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ продовжує співпрацю з консультативним центром EducationUSA. У лютому 2023 року всі зацікавлені у навчанні в США змогли долучитися до таких онлайн-заходів: "Освіта у США: Середній Захід", "5 кроків до освіти у США", "Підготовка конкурентної заявки на освітні та дослідницькі програми у ВНЗ США" та "Можливості фінансування вищої освіти у США".

Докладніше
Поділитись:
30.01.2023
354
"Вікно в Америку": підсумки січня

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка продовжує співпрацю з консультативним центром EducationUSA. У січні 2023 року всі зацікавлені у навчанні в США змогли долучитися до таких онлайн-заходів: "Платформа Common Application", "Стандартизовані тести до ВНЗ США", "Освіта у США – Каліфорнія, Нью-Йорк, Коннектикут" та "Можливості з вищою освітою в США".

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється