ІЦ "Вікно в Америку"

Новини

31.03.2024
60
Онлайн-засідання English Speaking Club у березні

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових продовжує співпрацю з центром "Вікно в Америку" Черкаської ОУНБ ім. Т. Г. Шевченка. У березні 2024 року всі зацікавлені змогли долучитися до чотирьох онлайн-клубів, покращити свої знання англійської та просто поспілкуватися з носієм мови. Модератор клубів – Emmanuel (Window on America Cherkasy).

Докладніше
Поділитись:
31.03.2024
59
"Вікно в Америку": підсумки березня

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових продовжує співпрацю з консультативним центром EducationUSA. У березні 2024 року всі зацікавлені у навчанні в США змогли долучитися до таких онлайн-заходів: "Освіта у США: Вайомінг, Небраска, Колорадо", "Освіта у США: Невада, Нью-Мексико, Монтана", "Освіта у США: Вісконсин, Міннесота, Мічиган" "Освіта у США: Айова, Індіана, Кентуккі".

Докладніше
Поділитись:
29.02.2024
91
Онлайн-засідання English Speaking Club у лютому

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових продовжує співпрацю з центром "Вікно в Америку" Черкаської ОУНБ ім. Т. Г. Шевченка. У лютому 2024 року всі зацікавлені змогли долучитися до 5 онлайн-клубів, покращити свої знання англійської та просто поспілкуватися з носієм мови. Модератор клубів – Emmanuel (Window on America Cherkasy).

Докладніше
Поділитись:
29.02.2024
75
"Вікно в Америку": підсумки лютого

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових продовжує співпрацю з консультативним центром EducationUSA. У лютому 2024 року всі зацікавлені у навчанні в США змогли долучитися до таких онлайн-заходів: "Платформа Common Application", "Платформа CSS", "Програми обміну для українських студентів у США", "Освіта у США: Аризона, Юта, Айдахо".

Докладніше
Поділитись:
31.01.2024
102
Онлайн-засідання English Speaking Club у січні

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових продовжує співпрацю з центром "Вікно в Америку" Черкаської ОУНБ ім. Т. Г. Шевченка. У січні 2024 року всі зацікавлені змогли долучитися до чотирьох онлайн-клубів, покращити свої знання англійської та просто поспілкуватися з носієм мови. Модератор клубів – Emmanuel (Window on America Cherkasy).

Докладніше
Поділитись:
29.01.2024
120
"Вікно в Америку": підсумки січня

  Центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових продовжує співпрацю з консультативним центром EducationUSA. У січні 2024 року всі зацікавлені у навчанні в США змогли долучитися до таких онлайн-заходів: "5 кроків до вищої освіти у США", "Складання конкурентної заявки на освітні та дослідницькі програми", "Стандартизовані тести для ВНЗ США", "Як профінансувати свою освіту у США".

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється