Відділ документів з ЕТПС наук

Новини

19.05.2024
34
Мистецтво торгівлі

  "У бізнесі є два види діяльності, і лише два. Ви виробляєте товар або ви продаєте товар. А ніхто не зможе виробляти товар, якщо не зуміє продати хоча б себе як того, хто здатен створити щось, що можуть продати інші. Тож насправді в бізнесі існує лише основний вид діяльності – продавати", – так зазначив митець, математик, освітянин та підприємець Рассел Фольц-Сміт.

Докладніше
Поділитись:
25.04.2024
98
Захід "Гудуть жорстокі дзвони квітня"

  25 квітня у відділі економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук у межах співпраці бібліотеки і Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Чернігівській області відбувся захід "Гудуть жорстокі дзвони квітня" до 38-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

Докладніше
Поділитись:
15.04.2024
123
Володимир Вернадський. Людина. Громадянин. Учений

  Продовжуючи цикл книжкових виставок "Видатні діячі науки і техніки", працівниці відділу документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових підготували книжкову виставку "Володимир Вернадський. Людина. Громадянин. Учений".
  12 березня 2024 року виповнився 161 рік від дня народження геніального вченого, видатного громадського діяча й організатора наук, першого президента Української академії наук Володимира Вернадського.

Докладніше
Поділитись:
10.04.2024
110
Від мрії – до дії

  "Ніколи не відмовляйтеся від мрії тільки через те, що на її здійснення потрібен час. Час усе одно мине", – так висловлювався про мрії культовий американський мотиваційний оратор, радіоведучий, письменник, автор мотиваційних книг Ерл Найтінгейл.
  Опанувати нову справу, влаштувати подорож чи відкрити свій бізнес – усе це можна здійснити, коли мрія перетвориться на конкретний план дій.
  Працівниці відділу документів з економічних, технічних, природничих та економічних наук Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових підготували книжково-ілюстративну виставку "Від мрії – до дії".

Докладніше
Поділитись:
28.03.2024
140
Круглий стіл до 10-річчя РЛП "Ялівщина"

  28 березня у відділі документів з економічних, технічних,природничих та сільськогосподарських наук Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових з нагоди 10-ї річниці створення регіонального ландшафтного парку "Ялівщина" відбулося засідання круглого столу "Регіональний ландшафтний парк "Ялівщина" як поліфункціональна природоохоронна територія. Історія формування, сучасний стан, проблеми та перспективи".

Докладніше
Поділитись:
18.03.2024
122
Мій Дім

  До Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції "Національний тиждень читання. Тиждень поезії", яку проводить Державна установа "Український інститут книги", долучається відділ документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових зі щемливим есе про те, що ж то за Всесвіт такий – Дім…

Докладніше
Поділитись:
14.03.2024
118
Успіх у бізнесі: від плану до дії

  Мрія людини про багатство стара як світ. Більшість людей на Землі прагне cтати заможними. Але як саме досягти високого рівня забезпеченості, як примножити свої статки? У пошуках відповідей на ці запитання багато хто починає думати про відкриття власного бізнесу.
  Для відкриття власної справи недостатньо мати мрію. Потрібно розробити бізнес-ідею – потужний інструмент для створення нових можливостей та вирішення проблем. Бізнес-ідея – це творчий задум, який може бути реалізовано у вигляді нового товару, послуги, процесу або бізнес-моделі.

Докладніше
Поділитись:
13.02.2024
159
Круглий стіл "Мезинський національний природний парк: наукові здобутки, освітні модерації та рекреаційні виклики"

  13 лютого у великій читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу на тему "Мезинський національний природний парк: наукові здобутки, освітні модерації та рекреаційні виклики". Традиційно захід був приурочений до дня створення Мезинського національного природного парку (цьогоріч це 18-та річниця).

Докладніше
Поділитись:
22.01.2024
174
Екотуризм в Україні

  Проблеми довкілля та шляхи їх вирішення – одна з найважливіших тем нашого часу. Тема розлога, оскільки охоплює всі галузі, пов'язані з життям і діяльністю людини, що все інтенсивніше та глобальніше впливає на природу. Навіть така сфера людської життєдіяльності, як туризм, теж порушує питання екології. З 80-х років минулого століття стало актуальним уміння поєднувати відпочинок і туризм так, щоб людина мінімально впливала на довкілля, гармонійно взаємодіяла з природним та соціальним середовищем. З'явився такий термін, як "екотуризм", або "зелений туризм".

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється