Центр правової інформації

Новини

11.04.2024
93
Юридична спадщина України

  12 квітня виповнюється 145 років від дня народження видатного українського правознавця, державного та громадського діяча, президента УНР в екзилі Андрія Лівицького.
  Запрошуємо переглянути відеопрезентацію, присвячену життю і діяльності Андрія Миколайовича.

Докладніше
Поділитись:
01.04.2024
90
Календар правових дат. Квітень

  Розпочався другий місяць весни – квітень. У багатьох культурах він асоціюється зі свіжістю та оновленням, оскільки в цей час природа остаточно прокидається від зимового сну. Квітень – час переходу від прохолодних днів до тепла й розквіту.

Докладніше
Поділитись:
28.03.2024
70
28 березня в Центрі правової інформації працювала точка доступу до правничої допомоги

  28 березня в Центрі правової інформації Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових за участі спеціалістів Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги працювала точка доступу до правничої допомоги. Надавалися юридичні консультації з питань земельного законодавства.

Докладніше
Поділитись:
01.03.2024
71
Календар правових дат. Березень

  Березень – місяць весняного пробудження природи, який відзначається яскравими кольорами перших квітів і підсилює бажання відновлення життєвої активності після зимового спокою.
  Варто пам'ятати, що цього місяця відбудеться перехід на літній час (стрілки годинника переведуть на годину вперед).

Докладніше
Поділитись:
08.02.2024
135
Юридична спадщина України

  6 лютого 2024 року виповнилося 110 років з дня народження видатного українського правника, громадського діяча та мецената Антоновича Омеляна Миколайовича.
  Запрошуємо переглянути відеопрезентацію, присвячену життю та діяльності Омеляна Миколайовича.

Докладніше
Поділитись:
01.02.2024
113
Календар правових дат. Лютий

  На календарі другий місяць року – лютий. Найкоротший, єдиний, що налічує 28 днів, а цьогоріч має 29.
  У цьому місяці Україна відзначає такі свята: Міжнародний день рідної мови, День військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту Збройних сил України, День військового журналіста в Україні, День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. На 20 лютого припадає День Героїв Небесної Сотні.

Докладніше
Поділитись:
16.01.2024
148
Закон, що у всіх на слуху: "Про запобігання корупції"

  Протидія корупції в Україні – найважливіше державне завдання. З моменту здобуття нашою державою незалежності корупція розглядалася як пряма загроза національній безпеці, підтримці стабільності і злагоди в країні.
  За інформацією інтернет-порталу "Економічна правда", за вісім місяців 2023 року Офісом генерального прокурора зареєстровано 11,6 тисячі кримінальних проваджень, які можна пов'язати з корупцією.

Докладніше
Поділитись:
11.01.2024
165
11 січня в Центрі правової інформації працювала точка доступу до правничої допомоги

  11 січня в Центрі правової інформації Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових за участі спеціалістів Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правничої допомоги працювала точка доступу до правничої допомоги. Відвідувачам бібліотеки надавалися юридичні консультації з питань цивільного законодавства, зокрема порядку оформлення прав на спадщину.

Докладніше
Поділитись:
03.01.2024
192
Календар правових дат. Січень

  Січень – перший місяць року та один із семи місяців, що тривають 31 день. Найімовірніше, назва "січень" пов'язана з давньоруським "сѣча". У давнину цим словом називали ділянку лісу, розчищену від дерев і корчів. Поширене пояснення назви тим, що в цьому місяці з силою січуть вітри, морози та сніги.
  Січень багатий як на професійні свята (День зовнішньої розвідки України, Міжнародний день митника, так і на церковні (Водохреща, Тетянин день).

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється