ІЦ "Вікно в Америку"

Новини

25.12.2021
504
25 грудня – Різдво (Christmas)

25 грудня у США святкується Різдво (Christmas).
І ми пропонуємо до вашої уваги книгу "How the Grinch Stole Christmas!" ("Як Ґрінч украв Різдво!", також – "Про Ґрінча, який украв Різдво"). Ця дитяча ілюстрована книга написана Доктором Сюзом у вигляді римованих віршів. На основі онлайн-опитування 2007 року Національна Асоціація Освіти внесла книгу до списку "Найкращі 100 книг для дітей", а у 2012 році книга увійшла до списку 100 найкращих ілюстрованих книг усіх часів за версією School Library Journal.

Докладніше
Поділитись:
23.12.2021
394
Програми обміну для українських студентів у США

 23 грудня відбулася онлайн-зустріч "Програми обміну для українських студентів" у центрі "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка.
 Представник консультативного центру мережі EducationUSA Дмитро Лукашенко розповів про програми обміну, що фінансуються урядом США (FLEX, Global UGRAD, Fulbright, Community Colleges Initiative), відзначив особливості кожної програми та поділився досвідом участі у програмі FLEX.

Докладніше
Поділитись:
27.11.2021
343
Форма CSS Profile

  27 листопада відбулася онлайн-зустріч "Форма CSS Profile" у центрі "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка.
  Представник консультативного центру мережі EducationUSA Дмитро Лукашенко ознайомив учасників зустрічі з формою CSS Profile. CSS Profile – це інтернет-програма, створена й підтримувана Радою коледжу, що базується в США та дозволяє студентам коледжів подавати заявки на одержання нефедеральної фінансової допомоги.

Докладніше
Поділитись:
20.11.2021
396
Платформа Common Application

  20 листопада відбулася онлайн-зустріч "Платформа Common Application"  у центрі "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка.
  Представник консультативного центру мережі EducationUSA Дмитро Лукашенко ознайомив учасників зустрічі з платформою Common Application. Common App – це спеціально розроблений аплікаційний онлайн-сервіс, єдина платформа для вступу на програми бакалаврату і подачі документів одночасно в декілька університетів для ВНЗ у США.

Докладніше
Поділитись:
29.07.2021
379
Екскурсія учнів школи "Орігамі"

29 липня до центру "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка завітали вихованці школи "Орігамі".

Докладніше
Поділитись:
29.06.2021
333
Онлайн-зустріч "Освіта у США – Каліфорнія, Нью-Йорк, Коннектикут"

  29 червня відбулася онлайн-зустріч "Освіта у США – Каліфорнія, Нью-Йорк, Коннектикут" (центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка).
  Представник консультативного центру мережі EducationUSA Дмитро Лукашенко ознайомив учасників з особливостями освіти у США, а саме в Каліфорнії, Нью-Йорку та Коннектикуті. Учасники зустрічі дізналися загальні відомості про ці штати, різновиди навчальних закладів та їхніх відомих випускників.

Докладніше
Поділитись:
27.06.2021
333
Онлайн-зустріч "5 кроків до вищої освіти у США"

  27 червня відбулася онлайн-зустріч "5 кроків до вищої освіти у США" (центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка).
  Представник консультативного центру мережі EducationUSA Дмитро Лукашенко розповів про 5 кроків до навчання в США, особливості вступу до університетів і коледжів, можливості отримання фінансової допомоги для навчання в США та як визначитися з вишем для вступу.

Докладніше
Поділитись:
03.06.2021
328
Пізнавальна презентація на тему "Ecology" для вихованців Чернігівського обласного педагогічного ліцею

  3 червня до центру "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка завітали вихованці Чернігівського обласного педагогічного ліцею.
  Завідувачка відділу документів іноземними мовами Олена Ганжа підготувала пізнавальну презентацію на тему "Ecology" ("Екологія"). Студенти дізналися більше про екологію, забруднення навколишнього середовища, способи зменшення кількості сміття у повсякденному житті, переробку відходів, а також про те, що може зробити кожна людина, щоб допомогти зберегти й відновити екологію. Ще ліцеїсти дізналися про стиль життя "zero waste" (нуль відходів) і запропонували свої рішення стосовно зменшення забруднення навколишнього середовища.

 

Докладніше
Поділитись:
30.05.2021
351
Онлайн-зустріч "Платформа Common Application"

   30 травня відбулася онлайн-зустріч "Платформа Common Application" (центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка).

Докладніше
Поділитись:
23.05.2021
359
Онлайн-зустріч "Вся правда про стандартизовані тести ВНЗ США"

  22 травня відбулася онлайн-зустріч "Вся правда про стандартизовані тести ВНЗ США" (центр "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка).

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється