Відділ документів іноземними мовами

Новини

30.12.2021
479
Ще декілька днів – і прийде Новий рік!

  У ліс прийшов Новий рік, і весела компанія – Тигра, Пух, Кролик, П’ятачок та Крістофер Робін – не може пропустити таке свято. І, як завжди, будь-який захід у цієї компанії не може минути без пригод…

Докладніше
Поділитись:
26.12.2021
421
Клуб "Book talks"

  26 грудня в центрі "Вікно в Америку" та відділі документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася зустріч у рамках книжкового клубу "Book talks".
  Цього разу учасники обмінювалися ідеями стосовно готичного роману S. Waters "The Little Stranger". Це історія з привидами, в якій чути відлуння класичних книг Чарльза Дікенса й Едгара По. Кожна нова сторінка додає ще більш моторошних і загадкових деталей у життя мешканців старої садиби Хендредс-Хол. У 2018 році на екрани виходить кіноверсія "Маленького незнайомця", знята Леонардом Абрахамсоном. Учасники клубу прочитали книгу та переглянули фільм. Авжеж, усі мали різні думки щодо прочитаного й побаченого, поговорили про існування привидів і надприродних явищ.

Докладніше
Поділитись:
21.10.2021
457
Хелловін

   Хелловін або Відьомська ніч – сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч проти 1 листопада.
  Відділ документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка запрошує всіх охочих переглянути книжкову виставку "Halloween Books" та ознайомитися з містичними й жахливими історіями.

Докладніше
Поділитись:
02.10.2021
483
Чаювання у Аліси та пошуки Кролика в бібліотечних підземеллях!

  2 жовтня у відділі документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася зустріч у рамках книжкового клубу "Book talks".
  Цього разу учасники побували у фантастичному світі книги Lewis Carroll "Alice's adventures in Wonderland". Мабуть, усі ще з дитинства пам'ятають дивовижні пригоди Аліси. "Пригоди Аліси в Країні Див" – дитяча повість-казка англійського професора математики Чарлза Лютвіджа Доджсона (він же Льюїс Керрол).
  Учасники клубу поговорили про сюжет та екранізації книги, відтворили зустріч на чаюванні у Капелюшника й поблукали бібліотечними лабіринтами з надією знайти Кролика і потрапити у справжню Країну Див.

Докладніше
Поділитись:
20.07.2021
343
Міжнародний день шахів

  Уже багато років, починаючи з 1966-го, в усьому світі 20 липня відзначають Міжнародний день шахів.
  Назва гри походить від персидського "шах мат" – володар помер. Батьківщина шахів – Індія.

Докладніше
Поділитись:
13.06.2021
347
Засідання клубу "Book talks"

  13 червня у відділі документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося засідання клубу "Book talks". Цього разу ми ознайомилися з шедевром американської класики.

Докладніше
Поділитись:
08.06.2021
360
8 червня – Всесвітній день океанів

  Всесвітній день океанів (World Oceans Day) – всесвітній день боротьби за збереження біорізноманіття мешканців морських глибин і стабільну екологічну ситуацію в океанах, який відзначається щороку 8 червня.

Докладніше
Поділитись:
31.05.2021
331
31 травня – Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням

  Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням установлений 1987 року Всесвітньою організацією охорони здоров'я та відзначається щорічно 31 травня. Цього дня в усьому світі відбуваються антитютюнові акції.

Докладніше
Поділитись:
22.05.2021
363
22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття

  Щороку 22 травня весь світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття. Це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біоти, яка є фундаментом духовного і фізичного здоров'я будь-якої нації.
  Біологічне різноманіття – це основа життя. Його збереження необхідне для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження й вичерпання природних ресурсів: зникають і перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному фонду тощо.

Докладніше
Поділитись:
21.05.2021
375
Міжнародний день чаю

  Міжнародний день чаю відзначається щорічно 21 травня. Метою створення цього цікавого свята стало залучення уваги урядів і громадян до проблем поширення чаю, зміцнення взаємозв'язків між виробниками та споживачами чайної продукції, а також обговорення проблем дрібних виробників і працівників чайних виробництв.
  Найгучніше святкування "Міжнародного дня чаю" відповідно проходить в Індії і Шрі-Ланці, але такі країни, як Непал, Індонезія, Бангладеш, В'єтнам, Кенія, Уганда, Малайзія і Танзанія, будучи також у ряді провідних світових сільгоспвиробників чаю, не залишаються байдужими до цього свята.

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється