Новини бібліотеки

Новини

21.12.2021
456
Новорічний настрій у бібліотеці

  У Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка вже панує новорічний настрій. Дуже хочемо поділитися ним з вами, шановні користувачі! Ласкаво просимо до бібліотеки! У нас цікаво та яскраво.

Докладніше
Поділитись:
08.12.2021
328
Сервісні послуги Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка

  Сервісні послуги Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка

Докладніше
Поділитись:
07.12.2021
421
День української хустки

  Надворі похмуро. Ляпає набридливий снігодощ. А красуні-працівниці Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка святкують Катерини, вбравшись у барвисті хустки. І від того довкола стає світліше, а на душі – тепліше... З Днем української хустки!

Докладніше
Поділитись:
25.11.2021
336
Презентація збірника документів і матеріалів "Чорні дошки" України. Чернігівська область"

  25 листопада в Чернігівській облдержадміністрації до Дня пам'яті жертв голодоморів відбулася презентація збірника документів і матеріалів "Чорні дошки" України. Чернігівська область". Він виданий за підтримки Українського інституту національної пам'яті, Чернігівської обласної державної адміністрації, Всеукраїнського товариства "Меморіал" імені Василя Стуса.
  На захід були запрошені краєзнавці, науковці, бібліотекарі, співробітники музеїв. Чернігівську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. В. Г. Короленка представляли завідувачка відділу краєзнавства Ірина Каганова й бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук Надія Заваліна.
 

Докладніше
Поділитись:
09.11.2021
454
Радіодиктант національної єдності – 2021

  9 листопада, в День української писемності та мови, працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка вчергове писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Його назва красномовно свідчить про те, що саме цього дня відбувається консолідація українського суспільства. Цьогорічний диктант – уже двадцять перший.

Докладніше
Поділитись:
05.11.2021
533
Бібліотеки як хаби цифрової освіти сприяють цифровій трансформації в Україні

  3–5 листопада в Києві відбулася стратегічна сесія "Розвиток бібліотек як Хабів цифрової освіти", ініційована ВГО "Українська бібліотечна асоціація", Програмою розвитку ООН і Міністерства цифрової трансформації України. У заході взяли участь представники бібліотек України. Чернігівщину представляли директорка Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка Інна Аліференко й завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Олена Попович.

Докладніше
Поділитись:
05.11.2021
528
Радіодиктант національної єдності-2021 писатиме й читатиме Юрій Андрухович

  9 листопада з 10.00 до 11.00 відбудеться ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Про це в ефірі Українського радіо сказав член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за платформу радіо Дмитро Хоркін.
  За його словами, писатиме текст радіодиктанту й читатиме його в ефірі письменник Юрій Андрухович. Його обрали з кількох претендентів. Як зазначив Дмитро Хоркін, саме Юрія Андруховича радіослухачі радили обрати автором тексту радіодиктанту і читцем.
  Науковою консультанткою проєкту вдруге буде професорка кафедри української мови Києво-Могилянської академії та провідна наукова співробітниця Інституту української мови НАН України Лариса Масенко.
  Радіодиктант транслюватимуть наживо на Українському радіо, радіо "Культура", телеканалі "UA: Перший" та всіх інших платформах і телеканалах Суспільного.
  Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка, дотримуючись санітарно-протиепідемічних норм, також писатимуть радіодиктант національної єдності на своїх робочих місцях.

Докладніше
Поділитись:
26.10.2021
388
Привітання із 60-річчям заснування Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

  26 жовтня директорка Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка Інна Михайлівна Аліференко разом з працівниками бібліотеки привітала директора Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН Анатолія Михайловича Москаленка і співробітників інституту із 60-річчям заснування закладу.

Докладніше
Поділитись:
19.10.2021
390
Семінар-практикум "Впровадження УДК в роботу публічних бібліотек"

  19 жовтня для бібліотечних працівників Новобілоуської та Малодівицької територіальних громад відбувся семінар-практикум "Впровадження УДК в роботу публічних бібліотек". Завідувачка відділу формування фондів та каталогізування О. В. Величко ознайомила учасників семінару з методикою впровадження та використання Універсальної десяткової класифікації в бібліотеках.

Докладніше
Поділитись:
16.10.2021
377
Концерт Лєни Іванової та акустичного проєкту "Володар"

16 жовтня у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбувся концерт Лєни Іванової та акустичного проєкту "Володар".

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється