Новини бібліотеки

Новини

30.12.2022
346
Новорічна історія про те, як книги замість Чернігова до Миколаєва мандрували

  Напередодні Нового року трапляються всілякі чудасії. Ось послухайте…
  Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка звернулася до харківського видавця Олександра Савчука з проханням підтримати нашу бібліотеку, що постраждала від ворожого обстрілу, українськими книгами.

Докладніше
Поділитись:
22.12.2022
330
Бібліотека Короленка продовжує отримувати книжкові подарунки

  До Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка знову завітав відомий громадський діяч, волонтер і журналіст Олександр Ясенчук. Цього разу він привіз 75 примірників українськомовних книг, які передав директорці закладу Інні Аліференко. Дякуємо!  


 

Докладніше
Поділитись:
20.12.2022
335
"Миколайчик" із 50-ї паралелі

  У Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка – чудове поповнення! Якраз на Святого Миколая ми отримали посилку. А в ній – чудові книжки українських і зарубіжних авторів. Та всі – українською мовою!

Докладніше
Поділитись:
20.12.2022
277
"Миколайчик" із міста Лева

  На Святого Миколая Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка отримала книжковий подарунок зі Львова. Фонд нашої книгозбірні поповнили чудові книги українських авторів і твори зарубіжних письменників, перекладені українською мовою. Щира подяка видавництву Анетти Антоненко від бібліотекарів і читачів!

Докладніше
Поділитись:
19.12.2022
297
"Миколайчик" від бібліотеки

  19 грудня відбувся майстер-клас "Українська хустка: традиції та сучасність", приурочений до Дня святого Миколая. Але ні, проходив він не в Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка. Навпаки, цього разу бібліотекарі самі пішли до своїх читачів.

Докладніше
Поділитись:
15.12.2022
315
Видавництва та бібліотеки в єдності на культурному фронті

  Нещодавно наша бібліотека звернулася з проханням до 48 видавництв про допомогу у формуванні фондів. Адже цього річ поповнення книжками дуже проблематичне. Одним з перших відгукнувся Красовицький Олександр Віталійович – український видавець, генеральний директор та основний власник видавництва "Фоліо" (Харків).

Докладніше
Поділитись:
15.12.2022
272
Подарунки від видавництва "ArtHuss"

  Колектив Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка висловлює щиру вдячність видавництву "ArtHuss" за подаровану підбірку з 16 цікавих книг. Щасливі з того, що ви проявили увагу до бібліотеки та її користувачів в цей складний час. Щиро зичимо вам творчого натхнення, нових креативних проєктів та процвітання.

Докладніше
Поділитись:
09.12.2022
323
Воїни 1-ї танкової бригади подякували бібліотекаркам

  Нещодавно Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка спільно з волонтерами започаткували акцію "Мандрівна бібліотека" в межах Всеукраїнської акції "Бібліотека українського воїна". Мета цієї ініціативи – збір та передача книг нашим захисникам, чернігівським воїнам.
  Працівниці бібліотеки зібрали книжки й через волонтерів передали їх за призначенням. На кожному подарованому примірнику було зроблено теплі та щирі надписи-побажання.

Докладніше
Поділитись:
08.12.2022
252
Учасники та учасниці ГО "Єдина родина Чернігівщини" завітали до книгозбірні

  8 грудня у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася зустріч, ініціатором якої стала журналістка і волонтерка, щирий друг бібліотеки Тетяна Миргородська. До нас на екскурсію завітали учасники/учасниці ГО "Єдина родина Чернігівщини", яка об'єднує членів сімей загиблих воїнів.

Докладніше
Поділитись:
06.12.2022
248
6 грудня – День Збройних сил України

  Цей день – свято сили й могутності української армії. Саме 6 грудня в перший рік незалежності Верховна Рада ухвалила Закон "Про Збройні сили України". А 1993-го цю дату проголосили національним святом – як нагадування про незламність українських захисників.

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється