Відділ мистецтв

Новини

30.12.2022
429
Дайджест книгами Анатолія Адруга

  30 грудня своє 75-річчя святкує Анатолій Адруг – чернігівський мистецтвознавець та краєзнавець, кандидат мистецтвознавства, доцент, член Національної спілки художників України та Національної спілки краєзнавців України.
  Відділ мистецтв приєднується до віншування постійного читача й друга бібліотеки та пропонує до перегляду "Дайджест книгами Анатолія Адруга".

Докладніше
Поділитись:
27.12.2022
381
Новорічний янгол під ялинку

  ...або на ялинку =) Мистецька вітальня Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка зібрала бібліотекарок на черговий майстер-клас у межах серії "Do It Yourself! Зроби Це Сам!".

Докладніше
Поділитись:
21.12.2022
405
Відкриття ювілейної виставки картин Чернігівського народного аматорського об'єднання художників "Деснянська палітра"

  Українці – незламні. Про це нагадують журналісти та блогери, пише світова і європейська преса, це звучить у кожній "воєнній" пісні й про це говоримо ми самі. Саме про це свідчить і нова виставка в Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка.
  21 грудня в читальній залі відбулося відкриття ювілейної виставки картин Чернігівського народного аматорського об'єднання художників "Деснянська палітра" до 40-річчя з часу заснування.

Докладніше
Поділитись:
15.12.2022
303
На екскурсію до чарівного замку завітали учні 5-Б класу ЗОШ № 28

  У період Різдвяно-Новорічних свят величний храм науки – Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка – перетворюється на чарівний та магічний Гоґвортс, де в кожному закутку ховаються дивовижні чудеса.
  15 грудня на екскурсію до чарівного замку завітали учні 5-Б класу ЗОШ № 28 на чолі з класною керівницею Тетяною Стецковою.

Докладніше
Поділитись:
13.12.2022
370
"Подаруй світло"

   Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка не лише продовжує тримати "культурний фронт", а й долучається до збору коштів для наших захисників і захисниць.
  13 грудня Мистецька вітальня знову покликала бібліотекарок на благодійний майстер-клас. Цього разу невтомні рукодільниці створювали різдвяних та патріотичних ангеликів з фетру.

Докладніше
Поділитись:
09.12.2022
296
Різдвяний ангел. Віртуальний майстер-клас

  Розпочалася пора різдвяно-новорічних свят, а отже сезон полювання на подарунки офіційно відкрито. А що зігріває серденько краще, аніж мила дрібничка, виготовлена власноруч?

Докладніше
Поділитись:
02.12.2022
386
Григорій Сковорода в графіці

  2 грудня в Мистецькій вітальні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбулося відкриття виставки естампів київських художників "Григорій Сковорода в графіці", що приурочена до 300-річчя від дня народження українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета і педагога.

Докладніше
Поділитись:
26.11.2022
288
Майстер-клас "Привітальне лисенятко DIY Greeting fox"

  Що робити, коли надворі холодно, за вікном дощить або сніжить, а так хочеться бодай краплинки тепла? Правильно – створити це тепло власноруч!
  Відділ мистецтв Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка запрошує на майстер-клас! Руде (чи будь-яке на ваш розсуд) Привітальне Лисенятко із задоволенням потішить адресата.

Докладніше
Поділитись:
17.11.2022
388
Book review. Графічні стилі: від вікторіанців до хіпстерів

У будь-якому мистецтві є і прямозначність, і символ.
Оскар Вайльд, «Портрет Доріана Грея», 1891

У найнестриманішого оздоблення, так само як у
найвишуканішого, є всі шанси стати характерною
рисою чогось цілісного – наприклад, декоративного
стилю мистецтва цілої доби.

Еміль Галле. Нансі, Франція, 1900

  Пропонуємо до вашої уваги огляд книги "Графічні стилі: від вікторіанців до хіпстерів".

Докладніше
Поділитись:
16.11.2022
340
Відділ мистецтв поновлює виставкову діяльність

  Неможливо уявити Чернігівську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. В. Г. Короленка без художніх виставок. Деякий час після початку повномасштабного вторгнення стіни бібліотеки були порожніми… Але! Мистецтво (як і бібліотекарок) не спинити! Тому, задля підняття градуса позитиву у крові наших працівників та відвідувачів, відділ мистецтв вирішив поновити виставкову діяльність.
  На користувачів уже чекають виставка подарованих світлин Віктора Кошмала та виставка подарованих авторами картин, які зберігаються у відділі.

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється