Відділ документів іноземними мовами

Новини

24.12.2022
257
Зустріч у рамках книжкового клубу "Book talks" офлайн та онлайн

  У відділі документів іноземними мовами та центрі "Вікно в Америку" Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася зустріч у рамках книжкового клубу "Book talks" офлайн та онлайн.
  Цього разу учасники обмінювалися ідеями стосовно книги F. Flagg "A Redbird Christmas" (Ф. Флеґґ "Різдво з червоним кардиналом").

Докладніше
Поділитись:
30.11.2022
244
Зустріч у рамках книжкового клубу "Book talks"

  30 листопада у відділі документів іноземними мовами та центрі «Вікно в Америку» Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася зустріч у рамках книжкового клубу "Book talks".
  Цього разу учасники обмінювалися ідеями стосовно книги R. Osman "The Thursday Murder Club".

Докладніше
Поділитись:
31.10.2022
269
Хелловін або Відьомська ніч

  Хелловін або Відьомська ніч – сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч проти 1 листопада.
  Перші згадки про Хелловін припадають ще на XVI століття, оскільки його прообраз — язичницьке свято Самайн, яке асоціювалося зі смертю, потойбічним і надприродним, відзначалося ще кельтами. Потім Самайн стали відзначати в усіх країнах Британських островів. У XIX-XX століттях свято поступово відмирає, йому на зміну приходить більш сучасне свято — Хелловін, що традиційно вважається Днем усіх святих.

Докладніше
Поділитись:
21.10.2022
251
Зустріч у рамках книжкового клубу "Book talks"

  21 жовтня у відділі документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася зустріч у рамках книжкового клубу "Book talks".

Докладніше
Поділитись:
23.02.2022
331
Олімпійські ігри

  Олімпійський спорт – один із найцікавіших феноменів історії людства. Олімпійські ігри зародилися у Давній Греції у 776 році до н. е. і тривали більш ніж тисячоліття, поки не призупинили своє існування у 394 році н. е., а потім були відновлені у ХІХ столітті. Спортивна, виховна та освітня складові сучасних Олімпійських ігор тісно переплітаються з філософськими, економічними й політичними реаліями, що робить їх прикладом ефективної взаємодії багатьох націй, які мають на меті зміцнення миру та дружніх відносин і взаєморозуміння між владою та народом багатьох країн.
  Якщо вас цікавить тема Олімпійських ігор, завітайте до відділу документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка.

Докладніше
Поділитись:
16.02.2022
443
Порцеляна і кераміка

  Відділ документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка запрошує всіх охочих переглянути виставку "Порцеляна і кераміка". На ній зібрана колекція книг, присвячених народним ремеслам окремих країн. У цих виданнях висвітлено європейську порцеляну ХVІІІ століття, ремесла у перехідний період НДР, чеське, румунське та українське прикладне мистецтво й кераміку.
  Усі книги містять ілюстрації – як чорно-білі, так і кольорові. На сторінках ви знайдете різноманітні вироби – від чашок до статуеток з кераміки на побутові теми.
  Виставка діятиме до 30 квітня.

Докладніше
Поділитись:
29.01.2022
332
Засідання клубу "Book talks"

  29 січня в центрі "Вікно в Америку" та відділі документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбувся перший цього року захід-челендж у межах книжкового клубу "Book talks".
  Цього разу ми вирішили трохи урізноманітнити формат нашої зустрічі і обговорювали фільм, а не книгу. Учасники переглянули фільм "Lion" (2016) удома й аналізували його та просто обмінювалися думками стосовно цього фільму. Ця адаптація знята Гартом Девісом за книгою "Довгий шлях додому" австралійських письменників Сару Брірлі та Леррі Бетроуза. Фільм зачаровує своєю красою і водночас показує проблему загублення дітей, полярність східної та західної культур і відкриває багато інших тем для роздумів та обговорення. Захід-челендж був чудовою нагодою поговорити про те, що вразило, зачепило або зацікавило при перегляді фільму, і попрактикувати свою англійську.

Докладніше
Поділитись:
10.01.2022
406
Англійська на будь-який смак

  Ви цього року вже були у відділі документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка? А бачили нашу нову виставку "Англійська на будь-який смак"?
  Якщо хочете почати опановувати англійську чи продовжити далі вивчати цю мову, то є різні формати, як це зробити. Наприклад, послухати аудіокнигу або знайти вдалий підручник, який стане вашим помічником. Знання англійської мови дає чудові можливості: дивитися фільми, читати книги мовою оригіналу, грати в ігри та цікаво проводити час.
  Усе це можна робити як у нас у відділі, так і вдома. І, звісно, щоб дізнатися більше, приходьте до нас!

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється