Відкриття ювілейної виставки картин Чернігівського народного аматорського об'єднання художників "Деснянська палітра"

Відкриття ювілейної виставки картин Чернігівського народного аматорського об'єднання художників "Деснянська палітра"

21.12.2022
422
  Українці – незламні. Про це нагадують журналісти та блогери, пише світова і європейська преса, це звучить у кожній "воєнній" пісні й про це говоримо ми самі. Саме про це свідчить і нова виставка в Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка.
  21 грудня в читальній залі відбулося відкриття ювілейної виставки картин Чернігівського народного аматорського об'єднання художників "Деснянська палітра" до 40-річчя з часу заснування.
  На виставці експонується більше 40 робіт 19 художників – пейзажі та портрети, анімалістика, натюрморти і міські пейзажі, інтер'єрні й сюжетні роботи, філософські роздуми та архітектурні пам'ятки, виконані в різноманітних, подекуди й експериментальних, техніках.
  Попри спричинені війною складні умови та обставини, в яких були художники об'єднання, вони віднайшли в собі сили та бажання зібратися на чергову, а цього року ще й ювілейну, виставку у своєму улюбленому храмі науки та мистецтва, який щоразу радо їх зустрічає та приймає у своїх стінах.
  В. о. директора Чернігівського обласного центру народної творчості Валерій Мисник привітав художників із ювілеєм об'єднання та виконав почесну місію, передавши очільниці "Деснянської палітри" Людмилі Бешун подяку від Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА і грамоту від ОЦНТ за багаторічну співпрацю та з нагоди 40-річчя з часу заснування об'єднання. Також грамотами привітали цьогорічних ювілярок Тамару Дудко, Тетяну Тимошенко, Вікторію Пікунову й Валентину Гончар.
  Ювілярів привітали директорка Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка, голова Чернігівського обласного відділення УБА Інна Аліференко, яка вручила очільниці об'єднання грамоту як символ вдячності за постійну й давню творчу співпрацю, та головна бібліотекарка відділу документів із гуманітарних наук Надія Заваліна, а очільниця ЧНАОХ "Деснянська палітра" Людмила Бешун подякувала адміністрації та колективу бібліотеки за беззмінно теплу зустріч.
  Більше про "Деснянську палітру" можна прочитати в матеріалі про звітну виставку картин за посиланням
  Катерина Мехеда,
  провідна бібліотекарка відділу мистецтв
 

 
Повернутись
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється