Відділ мистецтв

Новини

30.06.2024
124
Книжкова виставка "Архітектурні пам'ятки Чернігівщини"

  До Дня архітектури України (01.07) відділ мистецтв Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових підготував пізнавальну книжкову виставку "Свідки сивої давнини: архітектурні пам'ятки Чернігівщини".
  В експозиції представлені як окремі книги про відомі пам'ятки Чернігівщини, так і цікаві статті з книг, як-от "Будинок Молявка" ("Ар-нуво. Стилі українського мистецтва ХХ століття"), "Природа й архітектура в маєтку Ґалаґанів у Сокиринцях" ("Старовинні маєтки України") чи "Повернення Батурина" ("Мистецька спадщина Козацької держави").

Докладніше
Поділитись:
29.06.2024
114
"Позитив": квіти і терапія | Рубрика "Ментальне здоров'я"

  Елегантну кімнату наповнювала чарівна музика, що виливалася за бильця балкона і тішила слух випадкових перехожих, на картинах навколо рясніли квіти і вся Мистецька вітальня поринала в атмосферу легкості й піднесення…
  Очевидно, що такий арттерапевтичний ефект до Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових могли принести лише учасниці Центру творчого спілкування "Позитив", засідання якого відбулося 29 червня у Мистецькій вітальні.

Докладніше
Поділитись:
27.06.2024
79
"На серці вишию Закон…": майстер-клас до Дня Конституції України | Рубрика "Ментальне здоров'я"

  27 червня, напередодні Дня Конституції України, працівниці відділу мистецтв Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових Катя Скрипка і Софія Мнівець провели майстер-клас "Серце з фетру" в межах бібліотечних заходів, присвячених ментальному здоров'ю.

Докладніше
Поділитись:
19.06.2024
89
Майстер-клас для "вундеркіндів"

  19 червня Чернігівську ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відвідали вихованці студії розвитку особистості "Вундеркінд" разом із наставницями Анастасією Киричанською і Наталією Пархоменко.

Докладніше
Поділитись:
18.06.2024
122
Віртуальний майстер-клас "Гортензія" | Серія "Do It Yourself! Зроби Це Сам!"

  Шукаєте креативних ідей, чим би зайняти свої працьовиті творчі руки? А на додачу – щоб виріб був не лише гарний, а й практичний? Тоді у нас є дещо саме для вас! :)
  Відділ мистецтв Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових запрошує на простий та швидкий віртуальний майстер-клас із виготовлення декоративної квітки з фоамірану "Гортензія" в межах серії гендмейд-відео "Do It Yourself! Зроби Це Сам!".

Докладніше
Поділитись:
10.06.2024
112
"Я вертатимусь додому по дорогах і полях… (с. Грем'яч)": – вернісаж та огляд фотовиставки Ольги Шеремет

  Літо – пора довгих прогулянок, неймовірних відкриттів та відвідин мистецьких експозицій! Нещодавно в читальній залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відкрилася виставка світлин "Я вертатимусь додому по дорогах і полях… (с. Грем'яч)" учасниці чернігівського фотоклубу "Прекрасне поруч" Ольги Шеремет.

Докладніше
Поділитись:
10.06.2024
113
Мотанка як оберіг спокою та гармонії | Рубрика "Ментальне здоров'я"

  10 червня, у Всесвітній день ремісництва, працівниці відділу мистецтв Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових Катя Скрипка і Софія Мнівець провели майстер-клас "Мотанка з ниток" у межах бібліотечних заходів, присвячених ментальному здоров'ю. До слова, останнім часом набирають популярности й індивідуальні майстер-класи.

Докладніше
Поділитись:
15.05.2024
149
Дивосвіт народних ремесел від майстринь та майстрів ЧОЦНТ

  15 травня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося відкриття виставки "Дивосвіт народних ремесел". Свої роботи презентували керівники студій Чернігівського обласного центру народної творчості Маріанна Ваценко (студія декоративного розпису), Наталія Войстрикова (студія художньої обробки шкіри), Лідія Гончар (студія лозоплетіння), Аліна Каплюк (студія образотворчого мистецтва та народної ляльки), Антоніна Пустовойт (студія ткацтва), Андрій Каменецький (студія художньої обробки дерева), Микола Тараненко (студія кераміки і гончарства).

Докладніше
Поділитись:
08.05.2024
226
Фетрові маки пам'яті | Рубрика "Ментальне здоров'я"

  "Пам'ятаємо. Перемагаємо".
  8 травня працівниці відділу мистецтв Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових Софія Мнівець та Катя Скрипка провели майстер-клас "Мак пам'яті" в межах бібліотечних заходів, присвячених ментальному здоров'ю. Також майстер-клас був приурочений до Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Докладніше
Поділитись:
01.05.2024
412
Фотовиставка, як спогад про дім. Ольга Шеремет

  1 травня в читальній залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося відкриття виставки світлин "Я вертатимусь додому по дорогах і полях… (с. Грем'яч)" Ольги Шеремет, учасниці чернігівського фотоклубу "Прекрасне поруч".

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється