"Пейзажі, намальовані світлом" від польських фотохудожників

"Пейзажі, намальовані світлом" від польських фотохудожників

03.05.2023
592
  3 травня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося відкриття виставки світлин "Пейзажі, намальовані світлом" членів фотоклубу "Об'єднання митців Польської Республіки" й Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP) Уршулі та Павла Ференців (Польща).
  Кураторами виставки виступили члени Національної спілки фотохудожників України Сергій Тарабара і Микола Верповський.

   Про звітну фотовиставку ЧОО НСФХУ можна прочитати за посиланням.  

  Мистецтво – це універсальна мова, яку можуть зрозуміти у будь-якому куточку світу. Від початку повномасштабного вторгнення Польща надає Україні велику допомогу й підтримку, і тішить те, що наші дружні стосунки продовжуються і у мистецтві, культурних зв'язках та взаємопізнанні наших країн.
  На відкритті про фотовиставку "Пейзажі, намальовані світлом" розповідали ведуча і завідувачка відділу мистецтв Чернігівської ОУНБ Катерина Мехеда та куратор виставки і член НСФХУ Сергій Тарабара, а своїми враженнями поділилися журналіст і письменник Владислав Савенок, художниця та поетеса Тетяна Тимошенко, фотомисткиня і членкиня чернігівського фотоклубу "Прекрасне поруч" Наталія Василинчук.
  Аби не проґавити відеозвіт із вернісажу – слідкуйте за оновленням новин на сайті або на сторінках бібліотеки у соцмережах. 

  Коротко про авторів

  Павел Ференц народився 1960 року. Педагог, музикант, фотохудожник. Живе і працює у рідному місті Новий Сонч. Працює в жанрі пейзажної, репортажної, вуличної та концертної фотографії.
  Уршуля Ференц народилася 1962 року. Працює в жанрах пейзажу, натюрморту і концертної фотографії.
  Автори займаються фотомистецтвом з 2009 року. Вони – члени Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP), фотоклубу "Об'єднання митців Польської Республіки" та Сондецького фотографічного товариства. Нагороджені "Золотим Сондецьким яблуком" за активну діяльність у розвитку мистецтва фотографії.

   Більше, зокрема про відзнаки та експозиції, у яких автори брали участь, можна дізнатися, переглянувши пресрелізи до виставки.

  В експозиції представлено 40 світлин. Це колекція фотографій, створених протягом кількох останніх років, які представляють красу польського пейзажу. Вони були зроблені під час багатьох фотографічних пленерів та фотоекспедицій і є результатом багатогодинного спілкування з природою.
  Виставка чекатиме на відвідувачів у читальній залі бібліотеки (ІІ поверх) до кінця травня.
 
  Катерина Мехеда,
  завідувачка відділу мистецтв, членкиня НСЖУ
 

 
Повернутись
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється