Посольство США в Україні

Посольство США в Україні

88.4 / 15
Н 34
  Наукова школа академіка Олексія Чебикіна [Текст] / Південноукр. держ. пед. ун-т ім. К. Д. Ушинського ; [упоряд. І. М. Пивоварчик ; наук. ред. О. А. Копусь]. - Одеса : Друкарський дім, 2009. - 94, [1] с., [37] кольор. ілюстр. с. - (Наукові школи Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського ; кн. 2). - Бібліогр.: с. 36-67.
  Книга висвітлює наукову школу академіка Олексія Чебикіна, ректора Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського. У ній уміщено хроніку життя та діяльності вченого, покажчик наукових праць, літературу про нього, а також довідковий апарат видання.
  Книга адресована науковцям, викладачам-педагогам, дослідникам-початківцям (магістрантам, аспірантам), учителям, студентам психологічних та педагогічних факультетів.

 
65.5 / 33М
Ф 88
Фрідмен, Т. Л.
  Лексус і оливкове дерево: зрозуміти глобалізацію [Текст] = The lexus and the olive tree
/ Томас Л. Фрідмен. - Львів : [б. в.], 2002. - 621, [3] с. - (Бібліотека журналу "Ї").
  У цій книзі Томас Л. Фрідмен розповідає про виникнення та утвердження нової міжнародної системи світового розвитку  ґлобалізації,  яка прийшла на зміну холодній війні. Ґлобалізація призвела до поєднання потуги капіталу, технологій, інформатики, а відтак витворила з бразильських селян та індонезійських підприємців, китайських рільників і американських технократів з Кремнієвої долини одне ґлобальне село. Ця книга  розповідь про нову електронну ґлобальну економіку та про те, як в ній вижити, а водночас про загрози, які вона несе, і реакцію тих, хто постраждав від пришвидшення світових процесів або не може пристосуватися до нового стрімкого світу. Особливо багато уваги автор приділяє конфліктові між напруженою ґлобалізованою системою сучасности (її уособленням стало надмодерне японське авто "Лексус") та потенціалом старовинних культур, географічних відмінностей, традицій і звичаїв численних людських спільнот (його уособлює образ оливкового дерева), намагаючись відшукати рівновагу між ними. Томас Л. Фрідмен цікаво і дотепно оповідає про свої журналістські мандрівки світом, про зустрічі з президентами і ученими, аборигенами джунглів і фермерами, релігійними діячами і митцями, активістами захисту довкілля і менеджерами  усіма тими, які творять неповторну мозаїку планети Земля.
66.4(4УКР) / 327С
У 45
  Україна і світ: прагнення змін [Текст] : [монографія] / [Нац. ун-т "Києво-Могил. акад.", Центр європ. гуманіт. дослідж. ; відп. ред. Н. Висоцька] . - Київ : Дух і Літера, 2010. - 446 с. : іл., табл. - Текст укр. і англ. мовами. - Бібліогр. в кінці розд., бібліогр. в прим.
  Монографія є спільним проектом Українського Фулбрайтівського товариства і Програми ім. Фулбрайта в Україні, в якій зібрано наукові доповіді українською та англійською мовами учасників 12-ї щорічної Фулбрайтівської конференції, що відбулася в Києві 18-19 грудня 2009 року.
  Розглядаються складні й неоднозначні процеси, що відбуваються у сучасній Україні в царині державотворення, зовнішньої політики, вищої та середньої освіти, економіки, науки, права. Окремий розділ присвячений науковому спадку Юрія Луцького, 90-річчя від дня народження якого відзначалось у 2009 році і який зробив вагомий внесок у розвиток українських гуманітарних студій.
  Монографія розрахована на широке коло читачів  науковців, викладачів університетів, аспірантів, студентів і всіх тих, хто цікавиться перспективами розвитку українського суспільства.
  Максимально збережено правопис і редакцію авторів. Думки авторів можуть не збігатися з позицією редакційної колегії.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється