Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник М. КОЦЮБИНСЬКОГО

Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник М. КОЦЮБИНСЬКОГО

  У довідковому виданні подаються відомості про найвідоміших літераторів Ічнянщини за всю її історію — про уродженців цього краю, а також про майстрів красного письменства, для яких Ічнянщина стала другою батьківщиною: тут вони живуть і творять, мешкали раніше чи знайшли вічний спочинок. Розділи про кожного з них містять портрети та біографії літераторів, їхні твори, перелік основних видань чи публікацій.
  Книгу доповнено також довідником про кількасот відомих ічнянців — письменників, журналістів, артистів, співаків, художників, науковців, діячів культури і мистецтва, лауреатів творчих премій.

  Михайло Коцюбинський є одним з найоригінальніших прозаїків в історії української літератури кінця XIX — початку XX століття. Його творчість позначена новаторством тем, образів, різноманітністю жанрової палітри, змалюванням дійсності через психологічний стан героїв, багатством і своєрідністю мови. Такі художні твори, як "Intermezzo", "Тіні забутих предків" та інші стали шедеврами українського та європейського письменства.
  Пропонована книга вибраних творів Михайла Коцюбинського розрахована на широкий загал читачів.

  Соломія Крушельницька... Неперевершена Аїда, ідеальна Ельза, найпривабливіша Батерфляй, єдина у світі Джоконда... В усьому музичному світі кінця XIX — першої половини XX століття вона була символом досконалості й неперевершеності.
  Хто вона, звідки родом, яка її доля? Про це Ви дізнаєтесь, відвідавши Музично-меморіальний музей співачки у Львові, розташований в будинку, який колись належав Крушельницькій і в якому минули останні роки її життя.
  Допоможе у цій мандрівці пропонований Путівник.

  Пропонований довідник охоплює матеріали про С. Крушельницьку, що вийшли друком упродовж 1952-2006 рр. і зберігаються у фондовій колекції Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові, а також у львівських бібліотеках.
  Видання адресоване музикознавцям, краєзнавцям, популяризаторам української культури.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється