ПРОЧАЙ Надія Володимирівна

ПРОЧАЙ Надія Володимирівна

  
  Книга розказує про відому садибу в Чернігівській області, що стала місцем єднання мистецтва, культури й історії. Національний історико-культурний заповідник "Качанівка" – один із найвідоміших свого часу культурно-мистецьких осередків та яскравий взірець садибної архітектури. Видання проілюстроване портретами її власників, гостей.
  
  У цій книзі опубліковано твори учасників конкурсів "Оживає минувшина" (історія села, кутка, вулиці) та "Родина. Ічнянщина. Україна" (талановиті школярі краю) 2019 і 2020 років. З-поміж історико-краєзнавчих досліджень, що заслуговують на безумовну увагу читачів, - архівні матеріали про розкуркулення на Ічнянщині; історія роду полковника УПА Костя Гіммельрейха з Івангорода; розповідь про краєзнавця Костянтина Самбурського. І вже традиційний розділ, присвячений засновникові конкурсів Віталію Шевченку. Видання розраховане на істориків, краєзнавців, учителів, масового читача.
     
  "Ніщо так не гріє душу, як рідна земля…" Саме ця коротка, але така вагома фраза сповна розкриває і зміст книги, і життєве кредо її авторки. Вислів може здатися дещо шаблонним, у високі слова не завжди віриться. Інколи вони звучать піднесено, навіть пафосно, а насправді... Проте у будь-кого, хто прочитає це, без перебільшення, зізнання в любові до Ічнянщини з початку до кінця, душа відгукнеться щирим "Вірю!". Майже як у Станіславського… Саме так сталося з авторкою передмови до цього теплого та світлого видання Валентиною Михайленко. Пані Валентина – творча особистість, отже, відчуває талант на відстані. Вона повірила у велику правду життя від Надії Прочай… Повірмо і ми.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється