Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ»

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ»

778
Ф 71
  Flashback. Українське медіа-мистецтво 1990-х [Текст] = Flashback. Ukrainian media art of the 1990s : [кат. виставки 1 берез. – 6 трав. 2018, м. Київ] / [куратори О. Соловйов, С. Самчук ; пер. на англ. Х. Редько та ін.]. – Київ : Мистецький арсенал, 2018. – 180 с. : іл. кольор. – Текст укр., англ.

  Видання присвячене виставці, що проходила 1 березня у Мистецькому арсеналі "FLASHBACK. Українське медіа-мистецтво 1990-х.". Цей проект продовжує серію проектів Мистецького арсеналу, присвячених історії сучасного українського мистецтва – іменам, явищам, школам, періодам.
  Медіа-арт вважають молодим видом мистецтва, адже він з'явився лише у 60-ті роки ХХ ст. Спочатку у цьому жанрі працювали лише поодинокі митці, але з другої половини 80-х відео-арт поширюється у всьому світі і стає складовою частиною мистецтва нових медіа. Не зважаючи на те, що український відео-арт виник лише на початку 90-х, вже до завершення десятиліття художники та художниці випробували багато різновидів, способів та технічних прийомів цього виду мистецтва: короткий фільм, що експериментує з формою, морфінг (з англійської morphing — трансформація – спеціальний ефект, що створює плавний перехід між об'єктами), переформатоване кіно, кліпінг, 3D анімація, online режим, інтерактив, медіаінсталяція, а також документація виставок та художніх акцій. Багато з цього переліку представлено у виставковому проекті "FLASHBACK. Українське медіа-мистецтво 1990-х.".
  Виставка "FLASHBACK. Українське медіа-мистецтво 1990-х." складається з декількох смислових і типологічних блоків, формальних ліній та вузлів, серед яких: соціальний час, візуальна антропологія (тілесність, психоделіка, сексуальність), "про кіно", відео-документ, медіа-інсталяція.

75
П 84
  Кирил Проценко. Палкий [Текст] = Kirill Protsenко. Impassioned : [вид. з нагоди виставки, 21 черв. - 29 лип. 2018, Мистецький арсенал, м. Київ] / [упоряд.: О. Соловйов, К. Тихоненко ; пер. англ. Ю. Дідоха]. – Київ : Коло, 2018. – 153 с. : іл. – Текст укр., англ.

  Видання з нагоди виставки "Кирил Проценко. Палкий", яка проходила з 21 червня до 29 липня у Мистецькому арсеналі.
  На виставці представлені твори Кирила Проценка, що в мистецтві проявив себе як "людина-оркестр", як художник-універсал. Тут сплітаються в одне найрізноманітніші види, теми, жанри, періоди, серії, медіуми – від оригінальної техніки випалювання до фотографії, відео, кіно та інсталяції.
  У фокусі проекту представлено пірографічну серію "Випалювач", де відкрито обігруються та імплантуються прийоми кітчу й архетипи масової культури.

7
С 96
  Сьогодні, що так і не настало [Текст] : [фестиваль молодих укр. худож., 28.09 - 29.10.2017, м. Київ] / [упоряд. К. Ю. Ботанова]. – Київ : Мистецький арсенал, 2017. – 302, [2] с. : іл. кольор. – Текст укр., англ.

  Каталог фестивалю молодих українських художників, що проходив у столичному "Мистецькому Арсеналі" з 28 вересня по 29 жовтня 2017 року. Тема фестивалю – "Сьогодні, що так і не настало".
  Що було б, якби межі між минулим, майбутнім і теперішнім стерлись? Якби час перемішався у своїй структурі? Яким би було наше сьогодення? Про це задумалися куратори проекту “Фестиваль молодих українських художників”. Ці ж питання організатори задали українським митцям. Які відповіді знайшли світлі, талановиті голови України, можна побачити на виставці у "Мистецькому Арсеналі". Під куполом цього арт-простору зібрали 67 робіт, які були відібрані відкритим конкурсом. Це митці зі всієї України з новим поглядом на мистецтво.

75
Г 56
  Реальність ілюзії. Олександр Гнилицький [Текст] : [кат. виставки, 23 лют. – 26 берез. 2017 р., Мистецький арсенал, м. Київ] / [куратор О. Соловьов ; пер. на англ. О. Щур, Я. Стріха]. – Київ : Мистецький арсенал, 2018. – 207 с. : фот. кольор. – Текст укр., англ.

  Видання з нагоди виставки "Реальність ілюзії. Олександр Гнилицький", що проходила у "Мистецькому Арсеналі" з 23 лютого по 26 березня 2017 року. Це третя в історії й найбільш представницька персональна виставка Олександра Гнилицького.
  Поряд із хрестоматійними картинами легендарного художника куратор Олександр Соловйов зібрав в експозиції невідомі роботи майстра або такі, що багато років не виставлялися.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється