ШКУЛІПА Анатолій Григорович

ШКУЛІПА Анатолій Григорович

94(477.51)
Ш 67
Шкуліпа, Анатолій Григорович.
  Де гуляв козак Пручай [Текст] : худож.-публіцист. нари
с / Анатолій Шкуліпа. – Ніжин : Орхідея, 2020. – 355 с. : іл., фот.

Є автограф автора.

  Як щемливий подих безмежно закоханих... І як відлуння козацької далини... Як біль натруджених рук... І як сон, що тихо перепливає через зарослу очеретом річку... Як зойк зраненого серця... І як бунт почуттів, який уже нічого не може виправити... І все це – Пручаї... Іще жива, але вже зникаюча, малесенька цяточка на карті Прилуччини Чернігівської області... Це – надривистий плач, нестримне голосіння душі... Безсилля сильних людей, які жили в цьому хуторі і які тепер марять ним безперестанно, бо й він сам, на жаль, стає дедалі густішим маревом... У нашій, гаряче любимій і нарешті незалежній Україні, але от від кого – в першу чергу?.. Невже від нас самих? Адже це ми (не хтось там) не можемо врятувати від зникнення те, що вважаємо найдорожчим.
  Книга наповнена глибокою тугою за втратою маленького хутора... Як і багатьох таких населених пунктів, іще недавно вщерть переповнених людьми і всякою живністю, на міцних підвалинах яких вистоялася, укоренилася й розрослася буйними кронами наша дивовижно-мальовнича Україна...
  Пручаї – воістину Божий куточок, Прикарпаття на Сіверщині – в сконцентрованому вигляді.
  Книга розрахована на широке коло читачів, кому не байдужа доля України.

821(477)
В 19
Василенко, Михайло.
    Плин Золотони [Текст] : вірші, поезопроза
/ Михайло Василенко. – Чернівці : Букрек, 2019. – 169, [6] c.

  У книзі розповідається про минуле й сьогодення двох споріднених по духу сіл-сусідів – Охіньки та Пручаї, що на Прилуччині Чернігівської області. Це – своєрідний літопис про покоління людей, які народилися, жили, працювали, любили, створювали сім'ї, мріяли й сперечалися, а разом з усім – ненастанно творили історію неймовірно мальовничого поліського краю, залишаючи свій яскравий чесний слід на землі.
  Книга розрахована на широке коло читачів, кому не байдужа історія України.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється