ДЕМЧЕНКО Тамара Павлівна

ДЕМЧЕНКО Тамара Павлівна

821(477)
К 59
Кокотюха, Андрій Анатолійович.
  Таймер війни [Текст] : [роман]. [Кн.1]. Довга комендантська година
/ Андрій Кокотюха. – Харків : Фабула, 2023. – 366, [1] с.
 
  Останні дні лютого 2022 року – і перші дні масштабного російського вторгнення в Україну. Офіцер військової розвідки Влад Хмара виконує завдання під прикриттям охоронця житлового комплексу в стратегічно важливому районі Києва. Він змушений приховати правду про себе і від колег по роботі, і від нових товаришів по службі. Проте все міняється, коли Хмара дізнається: в обложеній ворогом столиці з'явився міжнародний терорист, російський диверсант на прізвисько Гюрза. На київських вулицях бої, в місто прориваються ворожі танки, летять російські ракети, раз по раз лунають сирени повітряної тривоги. Якщо в ці дні станеться великий теракт, це деморалізує оборонців.
  Зірвати план Гюрзи може лише Хмара – міняти мисливця означає гаяти час. Полювання буде непростим: адже в спецслужбах є "кроти", Владова кохана в окупації під Києвом, до теракту менше доби, а де і коли нападе Гюрза – невідомо. Для ліквідації диверсантів у Києві вводять довгу комендантську годину. Таймер війни ввімкнено, зворотний відлік розпочато...
  "Таймер війни" – новий цикл воєнно-пригодницьких трилерів від майстра жанру Андрія Кокотюхи. І перший подібний цикл в Україні.
271
Ц 18
Царенок, Андрій Вікторович.
  Агонія Звіра. Досвід історіософського осмислення агресивних політичних режимів [Текст] : монографія
/ Андрій Царенок. – Суми : Університетська книга, 2023. – 101 с.
  У пропонованій монографії здійснено спробу історіософського дослідження феномену загарбництва з позицій визначення й аналізу його ідейно-психологічного підґрунтя. Осмисленню внутрішнього світу лідерів агресивних політичних режимів та суспільцрї свідомості, що підтримує їхні злочинні дії, сприяє насамперед звернення доправославної аскетичної доктрини – духовних повчань видатних подвижників християнського Сходу. Це допомагає досить ретельно вивчити такий чинник агресій, а отже, й історичного процесу, як власні амбіції тих чи інших державців. Автор дослідження розвиває традицію застосування важливих понять аскетичного дискурсу ("гордість", "гординя", "омана-прєлєсть") в царині філософії історії.
  Дослідження виконане на перетині філософії історії, соціальної філософії, соціальної психології, етики та богослов'я.
  Книгу адресовано філософам, історикам, психологам, політологам, соціологам, культурологам та богословам, викладачам світських та духовних навчальних закладів.
63.2 / 902.9
І-90
  Історико-географічні дослідження в Україні [Текст]. Число 8 : зб. наук. пр. / НАН України, Ін-т історії України ; [відповід. ред.: М.Ф. Дмитрієнко та ін.]. – Київ : [б. в.], 2005. – 362, [5] с. : іл., карти.
  У збірці наукових праць розглядаються проблеми історичної географії, топографії, нумізматики, етнічної історії України. Видання розраховане на фахівців спеціальних галузей історичних знань, проблем регіоналістики, історії міст і сіл України, дослідників символіки, територіальної атрибутики, суспільствознавців, етнологів, географів, архівних, бібліотечних, музейних працівників, викладачів вузів, аспірантів, студентів вузів гуманітарного профілю, краєзнавців.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється