Бібліоефір

Бібліоефір

16.12.2015

  16 грудня у великій читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка до 25-річчя Національного Олімпійського комітету відкрилась виставка світлин "Чернігівщина олімпійська" фотожурналіста, фоторепортера, члена Національної спілки фотохудожників України, члена Асоціації спортивних журналістів України Віктора Миколайовича Кошмала.

 
Поділитись:
09.12.2015

  9 грудня в Мистецькій вітальні відбулось відкриття виставки світлин "Творчий монолог" чернігівського мистецтвознавця, викладача та фотохудожника Віктора Миколайовича Величка до 60-річчя від дня народження.


Поділитись:
11.11.2015

  11 листопада у великій читальній залі Чернігівської обласної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка відбулася презентація світового бестселера професора Єльського університету (США) Тімоті  Снайдера "Криваві землі: Європа між Гітлером і Сталіним" за участю київських та чернігівських науковців.


Поділитись:
05.11.2015

  5 листопада в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка відбулася презентація книги "Вклоняємось доземно українському солдату". Це вже 2-е видання, над яким працювала творча група ЦДО МО України "Народна армія". Більше 50-ти примірників цієї книги отримали в подарунок бібліотеки області для своїх читачів.

Поділитись:
04.11.2015

  4 листопада у читальній залі бібліотеки відбулось чергове засідання клубу "Краєзнавець", присвячене солідній даті – 20-річчю заснування, знаного та популярного не тільки на Чернігівщині, але і за її межами, журналу "Сіверянський літопис".


Поділитись:
28.10.2015

  28 жовтня на засіданні клубу "Краєзнавець" відбулась презентація науково-популярного видання "Катерининська церква в Чернігові". Представив книгу керівник видавничого проекту, генеральний директор НАІЗ "Чернігів стародавній" Юрій Соболь. Він наголосив, що це гарно ілюстроване видання є результатом роботи авторського колективу справжніх професіоналів.


Поділитись:
22.10.2015

  22 жовтня у великій читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка відбулося засідання круглого столу "Актуальні правові питання стосовно вимушених переселенців" у рамках проекту "Інформаційна допомога внутрішньо переміщеним особам – запорука соціальної адаптації" за проектом "Українська регіональна платформа громадських ініціатив", що адмініструється ГО "МАРТ" за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Поділитись:
30.09.2015

РАДІОСЮЖЕТ

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек


Поділитись:
19.09.2015

19 вересня у великій читальній залі бібліотеки за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації відбулося відкриття фотовиставок "Що нам дала Солідарність" і "Фотографіка" відомих польських фотохудожників Войцеха Мілевського та Януша Ридзевського.


Поділитись:
15.09.2015

  15 вересня в Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка в читальному залі відбулася презентація монографії "Лісопарки Чернігова та їх рекреаційні особливості". Автор Брайко В.Б. – кандидат сільськогосподарських наук, начальник КП "Зеленбуд" міської ради, доцент Чернігівського національного технологічного університету, у своєму виступі розповів що спонукало його до написання книги, наголосив на важливості теми для міста Чернігова.


Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється