Бібліоефір

Бібліоефір

18.12.2019
Відкриття звітної виставки картин Чернігівського народного аматорського об'єднання художників "Деснянська палітра"

  18 грудня у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося відкриття звітної виставки картин Чернігівського народного аматорського об'єднання художників "Деснянська палітра".

Поділитись:
10.12.2019
Bellingcat: Правда в світі постправди

  10 грудня у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбувся відкритий показ фільму "Bellingcat: Правда в світі постправди" у межах XVI Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та тижня правових знань.

Поділитись:
05.12.2019
Чорнобильське досьє КҐБ. Суспільні настрої. ЧАЕС у поставарійний період: збірник документів про катастрофу на Чорнобильській АЕС

  5 грудня в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка ліквідатори, представники громадськості, учні Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та журналісти взяли участь у презентації нової книги "Чорнобильське досьє КҐБ. Суспільні настрої. ЧАЕС у поставарійний період: збірник документів про катастрофу на Чорнобильській АЕС". Його упорядники Олег Бажан, Володимир Бірчак, Геннадій Боряк – відомі українські історики.

Поділитись:
25.11.2019
Прес-конференція з нагоди відкриття XVІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Чернігові та Чернігівській області

  25 листопада у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася прес-конференція з нагоди відкриття XVІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Чернігові та Чернігівській області. Відкрився кінофестиваль показом фільму "Послухай" (Нідерланди).

Поділитись:
21.11.2019
Полум'я серця

  21 листопада 2019 року, в День Гідності і Свободи, учнівська молодь та педагоги професійної (професійно-технічної) освіти Чернігівської області зустрілись в читальному залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка на літературну зустріч творчих особистостей "Полум'я серця".

Поділитись:
19.11.2019
Презентація видань Українського інституту національної пам'яті про Голодомор-геноцид 1932-1933 років в Україні

  19 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка відбулася презентація видань Українського інституту національної пам'яті про Голодомор-геноцид 1932-1933 років в Україні.

Поділитись:
08.11.2019
19-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

  8 листопада у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка активні прихильники рідного слова долучилися до написання 19-го Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Поділитись:
30.10.2019
Антонієві печери Чернігівського Троїцько-Іллінського монастиря: 950 років

  30 жовтня на засіданні клубу "Краєзнавець" відбулася презентація видавничого доробку науковців Національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів стародавній" – монографії "Антонієві печери Чернігівського Троїцько-Іллінського монастиря: 950 років", авторами якої є Володимир Руденок та Тетяна Новик.

Поділитись:
30.09.2019
Всеукраїнський день бібліотек

  У програмі "Полудень" на "Українському радіо: Чернігівській хвилі" говорили про Всеукраїнський день бібліотек. Гостя ефіру завідувачка відділу краєзнавства Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка Ірина Каганова розповіла про новий бібліотечний простір, про те, чим зараз живе бібліотека та якою має бути бібліотека майбутнього. Ведучі: Володимир Пилипенко, Андрій Соколов.

Поділитись:
30.09.2019
Бібліотечний Stream! = Освіта+Інформація+Дозвілля

  Всеукраїнський день бібліотек у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка. 30 вересня у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулися урочисті збори "Бібліотечний Stream! = Освіта+Інформація+Дозвілля", нагородження переможців обласного фотоконкурсу "Життя як книга" та святковий концерт "Музичний коктейль", присвячені Всеукраїнському дню бібліотек.

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється