Бібліоефір

Бібліоефір

24.11.2023
Круглий стіл "Пам'ятаємо. Єднаємось. Переможемо" (до 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років в Україні)
  24 листопада у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Софії та Олександра Русових відбувся круглий стіл, присвячений ушануванню пам'яті жертв штучних масових голодоморів 1921–1923 років, 1946–1947 років та Голодомору 1932–1933 років. На захід під назвою "Пам'ятаємо. Єднаємось. Переможемо" завітали викладачі та студенти закладів вищої освіти міста: Північноукраїнського інституту імені Героїв Крут ПрАТ "ВНЗ "МАУП", Національного університету "Чернігівська політехніка", Пенітенціарної академії України, а також представники Українського інституту національної пам'яті в Чернігівській області, Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського, Чернігівського обласного пошукового науково-редакційного центру та Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва.
Поділитись:
22.11.2023
50 історій: засновники бібліотеки | Петро Червінський
  Ми продовжуємо розповідати про засновників головної книгозбірні області, людей відомих у свій час, але вже майже забутих сучасною чернігівською громадою. У новому випуску з циклу передач "Засновники бібліотеки: 50 історій" мова йде про Петра Червінського.
Поділитись:
21.11.2023
Презентація книги "Чернігівський євромайдан. Хроніка, факти, спогади"
  21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи – день ушанування людей, які під час Помаранчевої революції 2004 року і Революції гідності, що розпочалася восени 2013 року, стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Нині, коли на нашу землю прийшла рашистська орда й українці захищають Батьківщину, особливого значення набули такі поняття, як "гідність" і "свобода".
Поділитись:
28.08.2023
50 історій: засновники бібліотеки | Родина Могилянських | Українське Радіо "Чернігівська хвиля"
  Ми продовжуємо розповідати про засновників Чернігівської ОУНБ, людей поважних у свій час, але тепер маловідомих для сучасної чернігівської громади. В цьому випуску бібліотекарка Наталія Рослік розповідає про родину Могилянських.
Поділитись:
17.08.2023
Брифінг "Про стан відновлення пошкоджених обласних бібліотек"
  Під час бойових дій у березні минулого року російські окупанти бомбовим ударом фактично зруйнували будівлю Чернігівської бібліотеки для юнацтва. Значних пошкоджень того ж місяця зазнала і обласна універсальна наукова бібліотека імені Софії та Олександра Русових. Обидві – обласного підпорядкування. Про їхнє відновлення йшлося під час брифінгу 17 серпня, розповідала директорка Департаменту культури та туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА Людмила Замай в медіацентрі ОВА.
Поділитись:
15.08.2023
  50 історій: засновники бібліотеки | Михайло Дараган | Українське Радіо "Чернігівська хвиля"
  Ми продовжуємо розповідати про засновників головної книгозбірні області, людей відомих у свій час, але тепер майже забутих сучасною чернігівською громадою. В новому випуску з циклу передач "Засновники бібліотеки: 50 історій" мова йде про Михайла Дарагана.
Поділитись:
14.08.2023
Бджолиний світ у світлинах: у Чернігові презентували фотовиставку професора Андрія Давиденка
  Бджоли: наука та мистецтво. У бібліотеці імені Русових представили виставку фотографій професора Андрія Давиденка, фізика за спеціальністю та митця за покликанням.
Поділитись:
02.08.2023
Виставка світлин "Миттєвості війни" Ярослава Лабинського
  2 серпня відбулося відкриття виставки світлин "Миттєвості війни" військовослужбовця ЗСУ, фотографа Оперативного командування "Північ" Ярослава Лабинського до Дня Незалежности України.
  На виставці представлено 40 світлин воєнної тематики (портрети воїнів, бойова підготовка, наслідки окупації, побут захисників та цивільного населення в зонах ведення бойових дій тощо), зроблених на Чернігівщині у період від початку повномасштабного вторгнення окупаційних військ на територію України і до теперішнього часу. Лише одне фото – "Вільний Сєвєродонецьк" – було зроблене за кілька днів до вторгнення.
Поділитись:
26.07.2023
VIII щорічний виїзний круглий стіл "Я пропоную свій досвід"
  26 липня за ініціативи Президії Чернігівського обласного відділення Української бібліотечної асоціації в рамках реалізації плану роботи ЧОВ УБА на 2023 рік з метою обміну досвідом і підвищення фахового рівня сільських бібліотекарів області на базі Стольненської бібліотеки краєзнавчо-інформаційного центру Менської ТГ (як кращої сільської бібліотеки 2022 року за результатами обласного конкурсу "Краща бібліотека року") відбувся VIII щорічний виїзний круглий стіл "Я пропоную свій досвід".
Поділитись:
24.07.2023
50 історій: засновники бібліотеки | Іван Рашевський | Українське Радіо "Чернігівська хвиля"
  Чернігівську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. В. Г. Короленка перейменовано на честь подружжя Русових, а ми продовжуємо розповідати про засновників головної книгозбірні області. Черговий випуск циклу присвячений Івану Рашевському.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється