Електронні ресурси

Електронні ресурси

28.12.2023
Презентація книги поезій "На рушниках натомлених вітрів" Миколи Будлянського
  28 грудня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося останнє в цьому році засідання клубу "Краєзнавець".
  У читальному залі бібліотеки зібралися друзі, шанувальники та поціновувачі творчості українського письменника, журналіста, краєзнавця Миколи Будлянського аби привітати його з недавнім 70-річчям та виходом у світ чергової книги поезій з ліричною назвою "На рушниках натомлених вітрів".
Поділитись:
19.12.2023
Костянтин та Микола Милорадовичі | 50 історій: засновники бібліотеки
  Ми продовжуємо розповідати про засновників головної книгозбірні області, людей відомих у свій час, але тепер майже забутих сучасною чернігівською громадою. В новому випуску з циклу передач "Засновники бібліотеки: 50 історій" Наталія Рослік розповідає про Костянтина та Миколу Милорадовичів.
Поділитись:
19.12.2023
Польська полиця в обласній науковій бібліотеці стає популярною
  Польська полиця у відділі абонемента Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових набуває популярності. Спочатку увагу приваблює яскравий інформативний плакат, а потім у поле зору читачів потрапляють красиво та дбайливо розставлені книжки, що надійшли до нашої бібліотеки у межах проєкту "Польська полиця в Україні", який реалізується Державною установою "Український інститут книги" спільно з Інститутом книги Польщі за підтримки Міністерства культури та національної спадщини Польщі. 
Поділитись:
18.12.2023
Бібліотечна система області у 2023 році: від обласного центру до прикордоння | Праймвечір. Акценти
  Гості:
  Сергій Бутко – представник Українського інституту національної пам'яті у Чернігівській області.
  Катерина Райхіль – вчений секретар обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Софії та Олександра Русових.
  Тамара Клюй – директор обласної бібліотеки для дітей ЧОР.
  Ганна Пушкар – директор Чернігівської міської комунальної централізованої бібліотечної системи.

  Ведуча: Юлія Найда.

  Коментарі:
  Людмила Замай – директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.
  Ганна Щербакова – директор Городнянської централізованої бібліотечної системи.
  Юлія Слєпцова – директор Сновської публічної бібліотеки.
Поділитись:
15.12.2023
Другі Чернігівські краєзнавчі читання
  15 грудня у Навчально-науковому інституті історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка відбулися Другі Чернігівські краєзнавчі читання, присвячені 150-річчю від дня народження літератора, бібліографа, адвоката за освітою, громадського діяча, уродженця Чернігова Михайла Могилянського.
Поділитись:
11.12.2023
Степан Мокієвський-Зубок | 50 історій: засновники бібліотеки
  Ми продовжуємо розповідати про засновників головної книгозбірної області, людей відомих у свій час, але вже майже забутих сучасною чернігівською громадою. У новому випуску з циклу передач "Засновники бібліотеки: 50 історій" Наталія Рослік розповідає про Степана Мокієвського-Зубка.
Поділитись:
07.12.2023
Щорічник "Знаменні і пам'ятні дати Чернігівської області на 2024 рік" чекає на читача
  Краєзнавчий щорічник "Знаменні і пам'ятні дати Чернігівської області на 2024 рік", який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.
Поділитись:
01.12.2023
Катерина Ліндфорс | 50 історій: засновники бібліотеки
  Ми продовжуємо розповідати про засновників головної книгозбірної області, людей відомих у свій час, але вже майже забутих сучасною чернігівською громадою. У новому випуску з циклу передач "Засновники бібліотеки: 50 історій" Наталія Рослік розповідає про Катерину Ліндфорс.
Поділитись:
24.11.2023
Круглий стіл "Пам'ятаємо. Єднаємось. Переможемо" (до 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років в Україні)
  24 листопада у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Софії та Олександра Русових відбувся круглий стіл, присвячений ушануванню пам'яті жертв штучних масових голодоморів 1921–1923 років, 1946–1947 років та Голодомору 1932–1933 років. На захід під назвою "Пам'ятаємо. Єднаємось. Переможемо" завітали викладачі та студенти закладів вищої освіти міста: Північноукраїнського інституту імені Героїв Крут ПрАТ "ВНЗ "МАУП", Національного університету "Чернігівська політехніка", Пенітенціарної академії України, а також представники Українського інституту національної пам'яті в Чернігівській області, Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського, Чернігівського обласного пошукового науково-редакційного центру та Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва.
Поділитись:
21.11.2023
Василь Варзар | 50 історій: засновники бібліотеки
  Ми продовжуємо розповідати про засновників головної книгозбірні області, людей відомих у свій час, але тепер майже забутих сучасною чернігівською громадою. В новому випуску з циклу передач "Засновники бібліотеки: 50 історій". Історик Наталія Рослік та директор Чернігівського музичного коледжу ім. Л. М. Ревуцького Володимир Суховерський розповідають про Василя Варзара та про родинні зв'язки Варзарів і Рашевських і Дмитра Шостаковича.
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється