Ми творимо історію держави

Ми творимо історію держави

21.08.2020
489

  21 серпня, напередодні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка просто неба відбувся захід "Ми творимо історію держави". Модератор – Наталія Утиро.
  Традиційно урочистості розпочалися зі звучання Державного Гімну, який у ці дні викликає особливий щем у серцях українців: згадуються історичні події, що передували проголошенню незалежності, успіхи та невдачі, злети і падіння, перемоги й поразки, які переживала Україна протягом 29 років самостійного життя.
  З вітальним словом, побажаннями миру, спокою і добробуту до гостей заходу звернулася директорка ОУНБ ім. В. Г. Короленка Інна Аліференко. Очільниця книгозбірні зазначила, що хоча бібліотека через карантинні обмеження й не обслуговує користувачів, проте бібліотекарі роблять усе можливе, аби читачі мали змогу залишатися на зв’язку з бібліотекою онлайн. Так, до Дня Незалежності України працівники бібліотеки підготували серію відеопрезентацій, з якими можна ознайомитися на сайті книгозбірні та в соціальних мережах на її сторінках .
  Привітав гостей заходу зі святом і директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко.
  Власні вірші, присвячені Україні, продекламували натхненні учасниці клубу "Поетичний бібліопростір “А+ˮ", який діє при бібліотеці, Лариса Дущак і Лана Світко. Кілька своїх віршів зачитав редактор "Чернігівської регіональної дирекції" Національної суспільної телерадіокомпанії України Олексій Маслов.
  Чарівна артистка Міського палацу культури Анжеліка Гальчук привітала присутніх зі святом та подарувала музичний комплімент – виконала декілька патріотичних пісень.

Повернутись
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється