Відділ документів іноземними мовами

Новини

12.06.2024
96
Шоколадні Пригоди: Від Какао До Кондитерських Шедеврів

  Пропонуємо вам поринути в чарівний світ шоколаду з книгою "The joy of chocolate". Вона вражає не лише красою ілюстрацій, а й багатством наповнення, різноманітністю десертів, тож ви з легкістю зможете здивувати своїх близьких власноруч створеним шедевром.

Докладніше
Поділитись:
24.03.2024
216
Знайомство із зарубіжними поетами

  Поезія в сучасному світі відіграє важливу роль як засіб вираження почуттів, думок та ідей, а також виступає засобом відображення соціальних, культурних і політичних реалій. Сучасна поезія багата на талановитих поетів із різних країн та культур. Вона відображає досвід народів, а також передає індивідуальність поетів.

Докладніше
Поділитись:
24.03.2024
214
Дім завжди прийме тебе

  До флешмобу, що триває в межах Національного тижня читання поезії, долучається відділ документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових.
  Сьогодні ми хочемо ознайомити вас із творчістю сучасної британської письменниці Сандіп Пармар (англ. Sandeep Parmar). Вона народилася в Ноттінгемі й виросла у Південній Каліфорнії. Здобула ступінь доктора філософії в Університетському коледжі Лондона та ступінь магістра креативного письма в Університеті Східної Англії. Нині Сандіп працює професоркою англійської літератури в Ліверпульському університеті, де вона також є співкерівницею Ліверпульського центру міжнародного письма.

Докладніше
Поділитись:
20.03.2024
155
Книжкові подарунки від Посольства США в Україні

  20 березня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових отримала нові сучасні книги. Посольство США в Україні презентувало бібліотеці популярні видання американських авторів українською мовою, книги про політику, історію, війну і багато іншого.

Докладніше
Поділитись:
15.03.2024
179
Книжкові подарунки від Українського ПЕН!

  15 березня до Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових завітали представники Українського ПЕН з чудовими книжковими подарунками! Це, зокрема, сучасна художня зарубіжна література, дитяча література, книги з саморозвитку, мемуари й багато іншого.

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється