Фетрові маки пам'яті | Рубрика "Ментальне здоров'я"

Фетрові маки пам'яті | Рубрика "Ментальне здоров'я"

08.05.2024
193
  "Пам'ятаємо. Перемагаємо".
  8 травня працівниці відділу мистецтв Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових Софія Мнівець та Катя Скрипка провели майстер-клас "Мак пам'яті" в межах бібліотечних заходів, присвячених ментальному здоров'ю. Також майстер-клас був приурочений до Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
  До слова, всі охочі можуть і собі виготовити мак пам'яті, переглянувши віртуальний майстер-клас із покроковою інструкцією за посиланням.
  А якщо вас цікавлять видання про ментальне здоров'я, то за посиланням на вас чекає добірка книг від працівниць відділу документів із гуманітарних наук.

  Коротка довідка

  Червоний мак (англ. Remembrance poppy) – символ пам'яті жертв Першої світової війни, а згодом – жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи з 1914 року. Графічне зображення символу Дня пам'яті та перемоги – це своєрідна алюзія: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.
  У 2014 році, коли Україна вперше приєдналася до європейської традиції відзначення Дня пам'яті та примирення, гаслом пам'ятних днів було "Ніколи знову". А з 2015 року гаслом відзначення Дня пам'яті та перемоги стало "Пам'ятаємо. Перемагаємо".
 

 
Повернутись
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється