Відділ абонемента

Новини

17.01.2022
108
Читайте – це цікаво!

  Український інститут книги – державна установа при Міністерстві культури та інформаційної політики України, покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність і популяризувати українську літературу за кордоном. Відділ абонемента Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка запрошує ознайомитися з книгами, які бібліотека отримала в межах Програми поповнення бібліотечних фондів, яку адмініструє Український інститут книги. Що почитати для душі? Запитання, яке ставлять собі тисячі людей, коли хочеться відірватися від дійсності й відпочити душею. Для цього найкраще підійдуть проникливі й добрі, деколи іронічні твори, що дарують радість і гарний настрій.

Докладніше
Поділитись:
13.01.2022
84
Світла інтуїція природи (до 85-річчя від дня народження Євгена Гуцала)

  Усе в його житті підпорядковувалося літературній роботі. Можна було сказати: спосіб життя – як постійне читання і писання. Євген Гуцало якось сказав, що любов до літератури й читання прокинулась у ньому ще в зовсім дитячі роки і з часом уже не згасала, а тільки дужчала.
  Євген Гуцало – лауреат Державної премії України імені Т. Г. Шевченка, літературної премії імені Юрія Яновського, Міжнародної премії фундації О. та І. Антоновичів, премії Івана Огієнка, його книжки перекладені багатьма мовами світу. Любов до людей, до життя у всій його складності, прагнення відкрити у звичайному незвичайне, у буденному – святкове, у смішному – драматичне, у трагічному – життєствердне є головним у творчості письменника й відкривається в його творах, які були і завжди будуть цікавими для читачів.

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ 9:30 – 20:00
СБ-НД 10:00 – 18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ 9:30 – 20:00

обслуговування користувачів до 19:45

СБ-НД 10:00 – 18:00

обслуговування користувачів до 17:45

Останній вівторок місяця – санітарний день