Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись

14.12.2012

  10 грудня у світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини.
  За розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2012 року № 562-р з 10 по 16 грудня 2012 року обов’язкове проведення заходів в рамках Всеукраїнського тижня права, який започатковано у 2008 році з ініціативи Координаційної ради молодих юристів.
  Згідно розпорядження працівники Центру правової інформації, що діє при відділі документів з суспільних та гуманітарних наук, для користувачів бібліотеки 10 грудня презентували книжково-ілюстративну виставку "Міжнародні стандарти прав і свобод людини", на якій представлені документи про права, свободи та обов’язки людини і громадянина, міжнародний досвід; створили виставку нових періодичних видань "Будуємо нову країну". Увагу читачів привертають  книжково-ілюстративна виставка: "Нова правова книга – 2012" та куточок права, де представлені добірки юридичних консультацій газетних та журнальних матеріалів з питань трудового, житлового, сімейного права.
  В рамках Всеукраїнського тижня права 13 грудня у великому читальному залі відбулося засідання круглого столу на тему "Права споживачів – захист в Україні".
  В засіданні взяли участь: Шетеля Л.І. – головний спеціаліст відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів та легалізації об’єднань громадян, Прядко А.М. – керівник Юридичної клініки Чернігівського державного технологічного університету, Панченко О.І. – державний нотаріус, Гаврилюк Л.С. – головний спеціаліст  Держспоживінспекції в Чернігівській області. Людмила Семенівна Гаврилюк ознайомила присутніх з правами споживачів, розповіла про право вибору і право на захист від неякісних та небезпечних товарів і послуг, отримання компенсації в разі придбання товарів низької якості чи отримання незадовільних послуг. Бажаючі мали змогу  індивідуально поспілкуватися з юристами та нотаріусом, отримати правову допомогу.

 

PC132059 PC132063 PC132065 PC132070

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018