Новини

Новини

21.10.2021
45
Тренінг "Будь на часі! Курс цифрової грамотності за проєктом "Дія. Цифрова освіта"

  21 жовтня в Регіональному тренінговому центрі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбувся тренінг "Будь на часі! Курс цифрової грамотності за проєктом "Дія. Цифрова освіта".
  Напередодні Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності, який триватиме з 24 по 31 жовтня й буде присвячений темі "Медійна та інформаційна грамотність для суспільного блага", учасники тренінгу під керівництвом тренерки Олени Попович розпочали перегляд навчального серіалу "Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності" на освітній онлайн-платформі "Дія. Цифрова освіта".

Докладніше
Поділитись:
21.10.2021
15
Тренінг "Основи комп'ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті"

  21 жовтня на базі Регіонального тренінгового центру відбувся тренінг "Основи комп'ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті" для нової групи користувачів бібліотеки у рамках проєкту "У Всесвітній мережі всі покоління".

Докладніше
Поділитись:
21.10.2021
99
"Круглий стіл" "Чернігів і чернігівці в житті та науковій спадщині Сергія Єфремова: до 145-річчя від дня народження українського громадсько-політичного діяча, історика літератури, академіка УАН"

  21 жовтня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені В. Г. Короленка зібралися дослідники та шанувальники наукової діяльності та громадсько-політичного життя історика літератури, академіка УАН і віце–президента ВУАН, автора унікальної праці "Історія українського письменства", безлічі наукових та публіцистичних книг та статей Сергія Олександровича Єфремова. Тут у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулося засідання за "круглим столом" "Чернігів і чернігівці в житті та науковій спадщині Сергія Єфремова: до 145-річчя від дня народження українського громадсько-політичного діяча, історика літератури, академіка УАН".

Докладніше
Поділитись:
21.10.2021
71
Хелловін

   Хелловін або Відьомська ніч – сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч проти 1 листопада.
  Відділ документів іноземними мовами Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка запрошує всіх охочих переглянути книжкову виставку "Halloween Books" та ознайомитися з містичними й жахливими історіями.

Докладніше
Поділитись:
21.10.2021
111
Перлини української класики

  Книга творить людину, вона є найдорожчим скарбом, вічно живою спадщиною. Та з-поміж безлічі книг виділяються ті, що ввібрали в себе досвід віків і мають для народу значення заповітне. Це класичні літературні твори.
  Починаючи з І. Котляревського й Г. Квітки-Основ'яненка, діставши могутню підтримку Тараса Шевченка та його побратима Пантелеймона Куліша, які упродовж найпохмуріших літ оберігали святий вогонь нашої духовності, щоб потім передати естафету любові до рідного слова всій славетній плеяді письменників кінця XIX – початку XX ст.
  Любов, ненависть, пристрасть, магія, чарівна природа… Цей нестримний вир – шлях у світ тіней забутих предків, світ української класики.

Докладніше
Поділитись:
20.10.2021
41
Тренінг "Основи комп'ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті"

  20 жовтня на базі Регіонального тренінгового центру відбувся тренінг "Основи комп'ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті" для користувачів бібліотеки в межах проєкту "У Всесвітній мережі всі покоління".

Докладніше
Поділитись:
20.10.2021
150
Екскурсія бібліотекою

  20 жовтня на екскурсію до бібліотеки завітали студенти-першокурсники факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації Національного університету "Чернігівська політехніка" разом зі своєю викладачкою, доценткою кафедри філософії і суспільних наук Оленою Герасименко.

Докладніше
Поділитись:
19.10.2021
53
Семінар-практикум "Впровадження УДК в роботу публічних бібліотек"

  19 жовтня для бібліотечних працівників Новобілоуської та Малодівицької територіальних громад відбувся семінар-практикум "Впровадження УДК в роботу публічних бібліотек". Завідувачка відділу формування фондів та каталогізування О. В. Величко ознайомила учасників семінару з методикою впровадження та використання Універсальної десяткової класифікації в бібліотеках.

Докладніше
Поділитись:
19.10.2021
50
Тренінг "Основи комп'ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті"

  19 жовтня на базі Регіонального тренінгового центру відбувся тренінг "Основи комп'ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті" для користувачів бібліотеки в межах проєкту "У Всесвітній мережі всі покоління".

Докладніше
Поділитись:
17.10.2021
39
Заняття української мовної студії ораторського мистецтва LingUA

  17 жовтня в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося чергове заняття української мовної студії ораторського мистецтва LingUA, на якому учасники розвивали культуру мовлення: редагували словосполучення і речення, повторювали правила творення ступенів порівняння прикметників, проходили тест, а також складали і декламували ліричні монофони.

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ 9:30 – 20:00
СБ-НД 10:00 – 18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ 9:30 – 20:00

обслуговування користувачів до 19:45

СБ-НД 10:00 – 18:00

обслуговування користувачів до 17:45

П'ятниця – вихідний день
Останній вівторок місяця – санітарний день