Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись

21.12.2013

  З 16 до 20 грудня на базі Чернігівського регіонального тренігового центру пройшов п’ятиденний тренінг "Основи комп’ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті". Навчалися комп’ютерній грамотності бібліотекарі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка. На початку заняття тренер з учасниками обговорили їх очікування, на основі яких був побудований хід  роботи. Перші два дні навчання тренер Анастасія Ширманова знайомила учасників тренінгу з новою інформацією та допомагала їм вдосконалити свої навички з таких тем: комп’ютер як інформаційна система, текстовий процесор MO Word, MO Excel, MO Power Point. Наступні дні тренінгу учасники знайомились з темою: світова мережа інтернет, в рамках, якої вони створювали особисті електронні скриньки, навчалися шукати інформацію в інтернеті за допомогою різних пошукових систем. В ході роботи, учасники виконували практичні вправи, які допомогали їм краще засвоїти матеріал і термінологію курсу.
  Результатом їх роботи за 3 дні стали мультимедійні презентації на довільні теми, зроблені в програмі MO Power Point, матеріали для яких були зібрані в інтернеті. Таким чином бібліотекарі відпрацьовували навички роботи в пошукових системах та проявили свої творчі здібності у поєднанні з сучасними технологіями.
  В заключний день навчання учасники тренінгу знайомилися з успішними прикладами українських та зарубіжним блогів, аналізували та обговорювали їх зміст. Результатом тренінгу стали чудові результати учасників при вихідному тестуванні, засвоєні практичні навички та приємні враження від отриманих знань та від спілкування з тренером та колегами.

 

DSC02272 DSC02239
 DSC02242  DSC02244
 DSC02245  DSC02274

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2020