Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 1352

22.02.2018

  22 лютого в конференц-залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка працівники відділу документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук провели захід "День спеціаліста" на тему "Екологія підприємства". У заході взяли участь представники державних установ, провідні спеціалісти підприємств міста, користувачі бібліотеки.
  Директор товариства з обмеженою відповідальністю "Український технічний контроль" Володимир Єрченко порушив питання потреби в спеціалістах-екологах на підприємствах, складності їх роботи, необхідності перенавчання після закінчення вищих навчальних закладів.
  В обговоренні взяли участь Валентина Дзюба, перший заступник начальника Державної екологічної інспекції в Чернігівській області, та Євгенія Воловатова, начальник відділу регулювання водних ресурсів, атмосферного повітря та відходів управління екологічної безпеки та дозвільної системи Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації.
  Досвідом роботи на підприємстві поділилися інженер з охорони навколишнього середовища ТОВ "Український кардан" Катерина Кезля та завлабораторії фізико-хімічних методів дослідження масел ТОВ "ТАН" Олена Косовська.
  Студенти хіміко-біологічного відділення природничо-математичного факультету Національного університету "Чернігівський колегіум" ім. Т. Г. Шевченка з цікавістю сприйняли інформацію про практичну роботу еколога на підприємстві та можливість працевлаштування.
  Заввідділу документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук Наталя Карбовська провела тематичний перегляд літератури "Екологія підприємства".

result_IMG_6149 result_IMG_6155    result_IMG_6164
 result_IMG_6173  result_IMG_6183  result_IMG_6178

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018