Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 317

29.11.2018

  Здатність до творчості – одна з головних властивостей людини. Людина може читати книжки, насолоджуватися прекрасним, зберігати у своїй пам'яті безліч відомостей з будь-яких галузей знань, але при цьому не змінити світ навіть на крихту. Декому необхідно шукати в собі здібності, щоб дарувати людям тепло, допомагати своєю творчістю іншим.
  29 листопада в мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася презентація творчих робіт людей з особливими потребами "Прекрасне своїми руками".
  Підопічні Чернігівського геріатричного пансіонату представили роботи з плетіння, малювання, вироби з паперу. Великий інтерес і подив викликали надзвичайно яскраві та життєствердні картини художника-аматора Андрія Стеценка.
  Зі своїми роботами присутніх також ознайомила надзвичайно цікава жінка Наталя Пархоменко. Вишивання стало не тільки її захопленням, але й сенсом життя. Поєднання вишивки хрестом та бісером надає роботам яскравий колорит. Наталя живе активним повноцінним життям, намагається бути успішною, досягати поставлених цілей.
  Поліську вишивку продемонструвала глядачам пані Наталя Зелінська. Її роботи відомі за межами Чернігівщини.
  Своїми творчими здобутками поділилися члени громадської організації "Конкордія", якою вже багато років керує кандидат психологічних наук Віктор Іванович Мозговий. Участь у різноманітних проектах, тренінгах, фестивалях, активна громадська робота – це далеко не все, що можуть члени його організації. Але найголовніше у роботі – дружба, взаємоповага та щирість.
  Цікавим та змістовним був виступ студента факультету психології Національного університету "Чернігівський колегіум" ім. Т. Г. Шевченка Романа Чумака, який з натхненням розповів про свою участь у проектах, присвячених чернігівським воїнам, що воювали на Сході України, та їхнім родинам: "Пізнаємо рідний край, пізнаємо рідну країну", "Захисти свою Батьківщину".
  По закінченню зустрічі присутні ще довго розповідали один одному про свої плани на майбутнє, ділилися враженнями від побаченого.

result_DSC01215 result_IMG_2442 result_DSC01217
result_IMG_2435 result_IMG_2443 result_IMG_2427
result_IMG_2447 result_IMG_2453 result_IMG_2431
result_IMG_2451 result_IMG_2454 result_IMG_2448

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018