Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 37

20.11.2020

Всесвітній день дитини

  03 Якою б розумною і талановитою не була дитина, вона все одно потребує опіки, уваги, турботи, любові, захисту і підтримки дорослих. Завдання дорослих полягає в тому, аби зробити дитину щасливою.
  У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам заснувати Всесвітній день дитини як день світового братерства і розуміння між дітьми та сприяння добробуту дітей усього світу. Обирати відповідну для цього дня дату уряди країн можуть самостійно. 20 листопада 1959 року Генасамблея ООН прийняла Декларацію прав дитини, а через 40 років (20 листопада 1989-го) – Конвенцію про права дитини.
  Основна ідея Конвенції полягає в найкращому забезпеченні інтересів дитини. Положення Конвенції зводяться до чотирьох основних вимог, які мають забезпечити права дітей: виживання, розвиток, захист і забезпечення активної участі в житті суспільства. Головний принцип, проголошений Конвенцією, – визнання дитини повноцінною і повноправною особистістю.
  У Всесвітній день дитини ми приєднуємося до цієї славної ініціативи і вітаємо дітей, а також усіх, хто своєю працею і наполегливістю зміцнює добробут молодого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків та взаєморозуміння в цьому юному середовищі!

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2020