Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ краєзнавства
<<< Повернутись

21.11.2013

  20 листопада у Національній історичній бібліотеці України (м. Київ) відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція "Бібліотечне краєзнавство у культурному просторі України" в рамках Других краєзнавчих читань, присвячених пам’яті видатного українського державного і громадського діяча, вченого-історика, академіка НАН України Петра Тронька.
   Координаторами конференції стали Міністерство культури України, Національна історична бібліотека України, Національна спілка краєзнавців України, Київський національний університет культури і мистецтв. Учасників Конференції привітали: Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, кандидат історичних наук, доктор політичних наук Микола Томенко та начальник відділу бібліотек Міністерства культури України Марія Височанська.
   Під час пленарного засідання та секційних занять форуму обговорювались сучасні теоретичні та методичні проблеми бібліотечного краєзнавства, питання збереження та організації фондів на національних мовах, створення краєзнавчих електронних ресурсів в бібліотеках, краєзнавча бібліографія як складова бібліотечного краєзнавства, популяризація краєзнавчих ресурсів, продуктів і послуг бібліотеки, взаємодія бібліотек з архівними установами, музеями, місцевими краєзнавчими осередками у напрямі вивчення історії рідного краю. Широко була висвітлена тема "Т.Г. Шевченко і край".
   У роботі конференції взяла участь і виступила завідувачка відділу краєзнавства Ірина Каганова. Тема її доповіді "Деякі аспекти взаємодії та партнерства ОУНБ ім. В.Г. Короленка з науковими закладами та громадськими організаціями м. Чернігова по вивченню історії Сіверського краю". Її виступ яскраво проілюструвала відеопрезентація, яку підготувала бібліотекар відділу краєзнавства Олена Дорохова.

 

htmlimage htmlimage4 htmlimage3
htmlimage5 htmlimage.1 htmlimage2

 

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2020