Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ документiв iноземними мовами
<<< Повернутись

22.11.2010

  21 листопада відбулося 43 засідання клубу "Спілкуємось англійською". Темою засідання був перегляд американської комедії відомого кінорежисера Джона Х’юза "Феррі Буллер бере вихідний", що вийшов на екрани Америки у 1986 році і його касовий збір склав понад 70 млн. доларів.

  Перегляд стрічки відбувся у Регіональному Тренінговому Центрі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка. У комедії йшлося про те, що більшість школярів мріють зробити собі вихідний від цього "депресивного" закладу, де час йде дуже повільно. Феррі Беллер симулює хворобу і вирішує погуляти зі своїми друзями на "повну котушку". Для цього вони беруть коштовний автомобіль у татуся свого найкращого друга – Камерона. В результаті автомобіль не доживає до кінця фільму. Проте троє головних героїв все рівно отримують велике задоволення від свого вихідного дня. Тим часом директор школи розуміє, що Феррі, як завжди прикидається, і мріє піймати його на місці злочину. 

  Цей фільм визиває тільки позитивні емоції. Таке враження, що він створений для того, щоб піднімати настрій.

  Під час перерв глядачі – члени клубу провели обговорення та поділилися своїми враженнями від комедії.

  Після перегляду організатори клубу – волонтери Корпусу Миру провели за спеціальним сценарієм дискусію та задавали запитання учасникам засідання стосовно стрічки та їх особистий погляд щодо фільму. Після цього волонтери подарували ІРЦ "Вікно в Америку" портфоліо під назвою "Як організувати перегляд фільму".

  Організатори: Корпус Миру США в Україні, ЧОУНБ ім. В.Г.Короленка (Сектор Документів Іноземними Мовами/ ІРЦ "Вікно в Америку", Регіональний Тренінговий Центр) та ЧДПУ ім. Т. Г. Шевченка.

 

Pereglyad_007    Pereglyad_012

Pereglyad_013

 
 Pereglyad_020 Pereglyad_024  
 

Pereglyad_027

 Pereglyad_030  Pereglyad_036  Pereglyad_039  Pereglyad_044<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018