Загальнобібліотечні заходи   >   Бібліотека
<<< Повернутись
Переглядів: 81

03.03.2021

result_Liudynka-z-glechyka_obkl   Електронна бібліотека Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка поповнилася новою книжкою. "Людинка з глечика" – збірка казок різних народів світу. Її авторка – сеньйора Людмила Шутько. Упорядники та перекладачі з італійської мови – Сергій Дзюба й Ганна Маджуга. Чудові ілюстрації – справа рук талановитої художниці Марини Скоробагатько. Збірка побачила світ 2020 року в чернігівському видавництві "Десна Поліграф".
  Книжка цікава та яскрава. Казки – веселі, повчальні, чисто тобі філософія в доступній формі. Одразу впадає у вічі схожість деяких із них з українськими народними. Скажімо, болгарська казка "Шануй батька в старості" дуже схожа на українську "Син батька на лубку вивозить". А мудрий кріль із бірманської казки – такий самий справедливий суддя, як головна героїня української казки "Мудра дівчина". Сербська казка "Ледача принцеса" за змістом дуже близька до української "Учи лінивого не молотом, а голодом". Деякі сюжети на перший погляд здаються зовсім новими, незвичними для нас. Проте, напевно, всі народні казки об'єднує те, що в них засуджуються лінь, жадібність, невдячність та інші негативні риси. А розуму, доброті, кмітливості – честь і хвала. Чи так це насправді – вирішувати читачам.

 

  821(477.51-87)
  Ш 97
    Шутько Л. Г. Людинка з глечика [Текст] : [казки і оповідання для сімейного читання] / Людмила Шутько. – Чернігів : Десна Поліграф, 2020. – 45 с. : іл. – (Казки з усього світу ; ч. 2).

 

 

аа

  Переглянути книгу можна за посиланням.

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2021