Загальнобібліотечні заходи   >   Відділ мистецтв
<<< Повернутись
Переглядів: 615

02.01.2018

  1 січня 2018 р. відсвяткував 65-річний ювілей заслужений діяч мистецтв України, головний режисер та директор Чернігівського Молодіжного театру Геннадій Касьянов, який уже багато років є постійним користувачем, другом і партнером Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка.
  Ми щиро вітаємо Геннадія Сергійовича з ювілеєм, бажаємо йому творчих успіхів і сподіваємося на подальшу співпрацю.
  З цієї нагоди 2 січня у відділі мистецтв розгорнута озвучена книжково-ілюстративна виставка "Сучасна проза у виставах Геннадія Касьянова".
  Користувачі бібліотеки та гості міста мають змогу ознайомитися з публікаціями відгуків Людмили Пархоменко та Марти Єлісєєвої від перегляду вистав режисера за творами авторів сучасної української прози, які представлені на виставці: "Воццек" (за романом письменника, журналіста і поета з Івано-Франківська Юрка Іздрика), "Повернення придурків" (за романом молодого автора Петра Яценка), "Вечірній мед" (за твором нашого відомого сучасника, лауреата премії ім. Т. Г. Шевченка Костянтина Москальця). Вистави талановито зіграні акторами Молодіжного театру.
  Цікавою для глядачів стала моновистава "Падлюччі лекції" за твором сучасного українського письменника Михайла Бриниха, де в ролі доктора Падлюччо перед глядачем з великим успіхом виступила актриса Молодіжного театру Юлія Матросова.
  Доповненням до книжкової виставки є показ відеофрагментів з цих вистав.
  Озвучена книжково-ілюстративна виставка "Сучасна проза у виставах Геннадія Касьянова" триватиме до 15 січня.

 

Книжково-ілюстративна виставка "Сучасна проза у виставах Геннадія Касьянова" Книжково-ілюстративна виставка "Сучасна проза у виставах Геннадія Касьянова"   Книжково-ілюстративна виставка "Сучасна проза у виставах Геннадія Касьянова"

<<< Повернутись

© НВП "Армпроект", 2002-2018