Мистецький вернісаж

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

Мистецький вернісаж. 2018 рік.

Виставка вишитих картин
"МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ, ВСЕ ПІШЛО ВІД ЖІНКИ…"
Любові Брановської

  Брановська Любов Федорівна народилася 1947 року в Чернігові. Закінчила ЗОШ №3 та Школу торгово-кулінарного навчання. З дитячих років мама та бабуся привчали її до праці, прививали любов до прекрасного.
  В 1967 році вишивальниця вийшла заміж та виїхала до Вільнюсу, на Батьківщину чоловіка.
  Працювала на різних посадах, зокрема в дитячих установах та школах. Але найбільше часу віддавала своїй багатодітній родині.
  В 2000 році, за трагічних сімейних обставин, повернулася на свою Батьківщину. Здавалося, що майстриня не зможе пережити невщухаючий біль втрати та безсонні ночі. Але близькі та друзі порадили знайти хобі. Згадалося забуте захоплення, та й картини, що залишилися після мами, наштовхнули на думку зайнятися саме вишивкою хрестиком. І творчість допомогла перенести складнощі життя.
  На першій персональній виставці майстрині "Мені здається, все пішло від жінки…" представлено 48 робіт, на яких зображені тварини, квіти, пейзажі, жіночі портрети та силуети. На експозиції можна побачити і три картини, які надихнули майстриню – роботи, що в свій час вишила її мама.
  Своєю назвою виставка завдячує віршу О. Вишневської, який ведуча заходу Лідія Сенченко від імені Любові Брановської та колективу бібліотеки присвятила всім жінкам, присутнім на заході.
  "Мені здається, все пішло від жінки:
  Вся сила, все кохання, все добро…
  Всі героїчні відчайдушні вчинки –
  В її ім'я…".
  (О. Вишневська)

Виставка картин
"ШЛЯХ ДО ХРАМУ ДУШІ"
Ірини Бірюкової

  Ірина Бірюкова, вчитель початкового навчання та образотворчого мистецтва, спортивний тренер, майстер перукарського мистецтва, досить довгий час знаходилась у пошуках власної душевної і духовної гармонії. І врешті-решт зрозуміла, що без живопису вона не зможе себе реалізувати, а тим більше сказати всім про свою любов до Всесвіту. Останні два роки для неї стали дуже плідними, бо натхнення, яке митці ще називають божественним благословенням, спонукало до праці і результати не забарилися. З'явилися на світ її живописні роботи, що у всіх барвах веселки розповідають про людину, Бога, Космос, Любов.
  10 лютого в Чернігівській ОУНБ ім. В.Г. Короленка відбулось відкриття виставки живописних творів Ірини Бірюкової, що є органічним доповненням збірки поезій Надії Кривопиши "Шлях до храму душі".
  На виставці картин "Шлях до храму душі" представлено 31 робота в техниці олійного живопису. Картини є симфонією ліній і кольорів, що розкриває найважливіші моменти душевної еволюції людини.

 

Виставка дитячої та інтер'єрної іграшки
"ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ В`ЯЗАНИХ ЧУДЕС"
Марії Іщук

  Марія народилася і виросла в Чернігові. За освітою економіст. Закінчила Чернігівський державний інститут економіки та управління за спеціальністю "Облік і аудит". Більше десяти років працює у сфері фінансів, проживає в Києві.
  Створення іграшок в техніці амігурумі (японське мистецтво в'язання на спицях чи гачком маленьких м'яких звірят, людиноподібних істот та ін. – прим. авт.) на сьогодні є найбільшим захопленням майстрині, якому вона віддає значну частину свого вільного часу.
  Бажанням створювати власноруч гарні речі завдячує своїй бабусі. Зростаючи, маленька Марійка спостерігала за її вишиванням, плетінням мережива, малюванням.
  У своєму захопленні дівчина весь час вчиться та вдосконалюється. Набуває досвіду у відомих майстринь, відвідуючи майстер-класи і тематичні виставки.
  В найближчих планах у Марії Іщук робота над серію власних авторських іграшок.
  Марія Іщук: "Свої іграшки я жартома називаю "створіннячка". В жодному разі не претендую на звання "творця", але процес трансформації купи ниток, намистинок та мережива в іграшковий персонаж з власним обличчям і характером завжди починається з бажання творити. Насамперед, я просто прагну робити красиві речі. Такі, що змусять людей усміхнутися та принесуть затишок в їхню оселю".

ЩОРІЧНА ЗВІТНА ФОТОВИСТАВКА
Чернігівської обласної організації
Національної спілки фотохудожників України

  Секретар ЧОО НСФУ Віктор Кошмал звітував перед присутніми про роботу організації в минулому році. Більшість членів брала участь в обласних та всеукраїнських конкурсах. Роман Віленський отримав золоту медаль ISF (категорія "Трансформація""Планета дітей 2017"), пройшов до експозицій "Street art photo" (НСФУ), "Life press photo", "Місто у моря" (Одеса). А роботи Віктора Кошмала та Ігоря Волосянкіна пройшли до експозиції газети "День".
  На експозиції представлено 39 високопрофесійних, різнопланових робіт 7-ми фотохудожників в різних жанрах фотографії: пейзаж, портрет, натюрморт, "людина в кадрі", репортажне фото.
  Майстерно зроблені фотоетюди та фотозамальовки Віктора Кошмала і Юрія Хромушина нагадують всім глядачам про різноманітність, чарівність нашого повсякденного життя. Аліна Андрєєва у своїх світлинах показала красу як первозданної природи, так і урбаністичного пейзажу. Інна Буглак знову здивувала неочікуваними натюрмортами, розкриваючи приховану красу звичайних предметів. Ігор Волосянкін заворожив своїми магічними та загадковими пейзажами, які оповиті особливою м'якою аурою. Світлини, що представив на експозиції Роман Віленський, показали вдале поєднання репортажної та художньої зйомки, а цікаві роботи Вадима Івкіна підкреслили непомітні на перший погляд деталі в оточуючому середовищі.
  На виставці були представлені й світлини двох талановитих фотохудожників, голови та секретаря обласної організації НСФУ, які, на жаль, пішли з життя – Миколи Турчина (помер 20.08.2017) і Валерія Шайгородського (помер 24.07.2016) та їх портрети, зроблені колегами.
  Микола Павлович своїми світлинами закликав глядачів уважніше придивлятися до краси навколишньої природи, яку людина в круговерті життя майже не помічає. Фотографії Валерія Миколайовича завжди вражали глибоким філософським змістом та символічністю. Він показував загадковість та чарівність природи, відомі та незнайомі куточки Чернігівщини.
  На зборах, що пройшли після відкриття виставки, були обрані нові голова та секретар організації. Очільником ЧОО НСФУ одноголосно обрали Віктора Кошмала, а секретарем – Аліну Андрєєву.

Оголошення

  23 квітня о 1200 у читальній залі відбудеться відкриття виставки малюнків "Італія очима дітей Чернігівщини" за участі Надзвичайного і Повноважного посла Італії в Україні вельмишановного пана Давіде Ла Чечіліа.

22620773

  29 квітня о 1200 поетичний бібліопростір "А+" гостює у Львівській майстерні шоколаду.
  У програмі:
 • Поетичний серпантин на тему: "Ах, весна, який романтичний час! Всі усміхнені і щасливі... Любов панує навколо!"
  • Зустріч з місцевими поетами, читання віршів.
  • Музичні подарунки від Олексія Дербичова (соло на саксофоні).
  • Лариса Забара виконає власні музичні твори і джазові композиції.

22620773

Безкоштовні юридичні  та Skype консультації

Кожного 2-го та 4-го четверга місяця (12,26 квітня)
з 1500 до 1630
у Центрі правової інформації.
Запис за тел. (0462) 67-61-97
E-mail: сpi_lib@ukr.net
Skype: центр права (dcc.chernigiv)
22620773

Відділ документів іноземними мовами та ІЦ "ВІКНО В АМЕРИКУ" запрошують усіх бажаючих спілкуватися іноземними мовами:

 

Вівторок

1800 – Клуб італійської для початківців

(3, 10, 17 квітня)

 

Четвер

1800 – Німецька із задоволенням для початківців

(5, 12, 19, 26 квітня)

 

Субота

1030 – Розмовний клуб польської мови / Polonicum

(14 квітня)

1430 – Strong Voice

(21 квітня)

1500 Італійська для тих, хто вдосконалює

(7, 14, 21, 28 квітня) 

 

Неділя

1200 – English Speaking Club for Youth

(1, 15 квітня)

1500 – English Speaking Club

(1, 15, 22, 29 квітня)

Чекаємо на Вас!

22620773

ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ
ДО СПІВПРАЦІ!

  Чернігівська ОУНБ ім. В.Г. Короленка запрошує до співпраці небайдужих громадян, що відчувають у собі педагогічний талант.
  Пропонуємо вам в якості волонтера долучитись до викладання курсу "Основи комп’ютерної грамотності та основи роботи в інтернеті" для людей поважного віку. Докладніше...

22620773


  © НВП "Армпроект", 2002-2017