Новини бібліотеки

Новини

25.12.2015
1153

  24 та 25 грудня в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка відбулись тренінги з питань медіаграмотності для бібліотекарів трьох обласних бібліотек та бібліотекарів Чернігівської ЦБС "Маніпуляції в ЗМІ та як їм протистояти".

Докладніше
Поділитись:
13.12.2015
1002

  10 грудня міжнародна спільнота відзначає знаменну подію в історії людської цивілізації – прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини. Цим документом започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини, набуття ними універсального характеру. Саме цей день щорічно відзначається у всьому світі як Міжнародний день захисту прав людини.

Докладніше
Поділитись:
08.12.2015
1076

  "Габріель повідомляє з чемпіонату світу", – таку назву має фільм, яким було 8 грудня розпочато XII Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка. Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищення рівня дотримання прав людини в Україні.

Докладніше
Поділитись:
06.12.2015
906

  Продовжується ознайомлення учнів шкіл міста з виставкою плакатів "Спротив геноциду", підготовленою Українським інститутом національної пам'яті спільно з галузевим держархівом СБУ та Центром досліджень визвольного руху та книжково-ілюстративною виставкою "Бережи життя живущий".

Докладніше
Поділитись:
29.11.2015
934

  29 листопада до обласної бібліотеки ім. В.Г. Короленка завітали вихованці Чернігівської обласної станції юних натуралістів разом з наставником Гаєвською К.  Завідуюча відділом документів з суспільних та гуманітарних наук Зелинська В.В. розповіла про те, що експонати для показу (18 стендів) були підготовлені Українським інститутом пам'яті спільно з галузевим держархівом СБУ і багато документів оприлюднено вперше. Увагу присутніх привернула виставка – застереження, на якій була представлена література про трагічні події не тільки в Україні, а зокрема і в Чернігівській області.

Докладніше
Поділитись:
28.11.2015
1111

  28 листопада у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка відбулося відкриття виставки "Спротив геноциду".  Вшанувати пам'ять жертв Голодоморів в Україні зібралися науковці, викладачі вишів, вчителі, бібліотекарі, студенти, учні, громадськість міста.  Директор бібліотеки Інна Аліференко захід розпочала словами Івана Єжевського: "В жахливім сні нехай вам не присниться,що не від куль в бою, не від хвороб… Від голоду – на матінці – землиці, вмирав його величність хлібороб". "Вони дуже влучно передають суть організованого репресивною сталінською машиною нищення українського селянина", – наголосила директорка.

Докладніше
Поділитись:
26.11.2015
987

  26 листопада на базі Чернігівської обласної універсальної бібліотеки ім. В.Г. Короленка відбувся семінар голів первинних профспілкових організацій, голів та членів комісій з питань культурно-масової, спортивної роботи, оздоровлення м. Чернігова. Семінар був організований  навчально-методичним центром Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. В заході взяли участь директор П "НМЦ" Дорожкіна Ірина Василівна, заступник керівника Центру освіти дорослих "Перспектива" Олена Щепоть'єва, юрист П "НМЦ" Володимир Ковальчук, голови первинних профспілкових організацій міста.

Докладніше
Поділитись:
26.11.2015
1115

  25-26 листопада відбулась щорічна обласна школа керівника "Сучасні підходи до організації діяльності публічних бібліотек". Директори ЦБС на чолі директором обласної бібліотеки ім. Короленка Аліференко І.М. обговорювали напрямки діяльності бібліотек в умовах адміністративно-територіальної реформи, ризики та перспективи для бібліотек. Слушні поради щодо планування діяльності бібліотек на 2016 р. надала заступник директора з наукової роботи Генералова Л.В. Щодо різних форм звітності бібліотек: їх трансформації – надала консультацію зав. науково-методичного відділу ОУНБ Сльозка О.

Докладніше
Поділитись:
19.11.2015
912

  Згідно плану спільних заходів Чернігівської обласної універсальної бібліотеки ім. В.Г. Короленка та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області 19 листопада в великій читальній залі відбулись теоретичні та практичні заняття з безпеки життєдіяльності по темі "Як надати першу допомогу людині з вогнепальним пораненням".

Докладніше
Поділитись:
19.11.2015
1141

  19 листопада працівники Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка взяли участь у науково-практичній конференції "Бібліотека вишу: проблеми сьогодення, погляд у майбутнє". Конференція проходила у Науковій бібліотеці Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка у форматі робочого спілкування.

Докладніше
Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється