Мистецький вернісаж 2020

Мистецький вернісаж

Щорічний обласний фотоконкурс "Життя як книга"

  30 вересня у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулося урочисте оголошення результатів щорічного обласного фотоконкурсу "Життя як книга".
  На конкурс надійшло 164 роботи від 71 автора, як досвідчених, так і починаючих фотографів Чернігівщини та інших областей України.
  12 переможців фотоконкурсу отримали дипломи та цінні подарунки від ГО "Чернігівське обласне відділення Української бібліотечної асоціації", цифрового центру "Фуджі" та дирекції АТ "Райффайзен Банк Аваль".

Поділитись:
Виставка вишитих робіт "Картини з райдуги ниток" Діани Любицької

  Діана Любицька народилася 26 травня 1975 року в Чернігові.
  З дитинства проявлялися творчі здібності. Бабуся, яка займалася шиттям, навчила всьому, що повинна вміти дівчинка – шити, в'язати, вишивати, що стало в пригоді в дорослому житті.
  З 1992 по 1994 рр. вчилася на перукаря, що й стало майбутньою професією.
  На виставці "Картини з райдуги ниток" представлено 21 вишиту роботу, виконану в жанрах: портрет, пейзаж, натюрморт, анімалістика.
  Діана Любицька: "Маю сім'ю – чоловіка та двох доньок. І як більшість жінок, завжди заклопотана – робота, домашні справи, школа, батьки, але творчість завжди була присутня в моєму житті. І завжди сам процес творіння приваблював більше, аніж сам результат.
  На даний час для мене вишивка – це хобі, приємне дозвілля, коли можна відволіктися від побуту і зануритися в зовсім інший вимір реальності, де панує натхнення та гармонія. Адже без захоплень, я вважаю, людина не може почувати себе щасливою".

Поділитись:

Розклад роботи:

Бiблiотека:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00
Інтернет-центр:
ПН-ЧТ – 9:30-18:00
ПТ – ВИХІДНИЙ
СБ-НД – 10:00-18:00

обслуговування користувачів до 17:45
 

Під час ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

обслуговування користувачів
призупиняється